Reklama

Reklama

Obsahy(1)

CIA najímá profesionálního zloděje, aby se vloupal do přísně střeženého vězení v Mexiku a získal z trezoru citlivé informace. Jasná a naplánovaná operace se promění v peklo v okamžiku, kdy místní mafiánský boss zahájí vlastní operaci s cílem vloupat se do střeženého trezoru. Jsou v něm uloženy zabavené miliony dolarů a mexický šéf je chce získat zpět. Posílá proto vlny svých profesionálních zlodějů, aby peníze získali dřív, než dorazí mexická armáda. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak snad už vegetol brzy dodělá titulky. :) Modlím se, abych dal 3* aspon, ale nevím nevím. 

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

dobry koment, tak nejak s nim suhlasim aj ked som film nevidel. :)

a pobavilo jak si napisal, ze si film zhruba pochopil

to je dobre, ze ti neunikol ziadny zvrat :)))

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

To máš fuk. Doufal jsem, že dám aspoň 2* ale styl tohohle režiséra mě totálně nebaví. Nicméně až uděláš ty titule, tak na to někdy ještě jednou mrknu, abych si vychutnal dialogy :-) I ty loňský sračky se Seagalem jsem viděl všechny 2x, takže i tady se někdy ještě k jednomu shlédnutí dostanu.

na příspěvěk reagoval Lacike, vegetol.mp

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Cituji z Wácova komentáře: "Nejprve přispěl vydatnou měrou k definitivnímu pohřbení kariéry Garyho Danielse..."

 

Tohle maestro Daniels natočil, jetě když si Frazier hrál v uhláku na horníka: https://www.youtube.com/watch?v=n_UXMovRzKI

 

Mluvit teda o tom, že Frazier pohřbil kariéru Garyho Danielse je velmi odvážné:))

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Přesně tak, ty souboje jsou tak strašně pomalý a statický, až jsem si říkal jestli se nedívám na nějaký zpomalený film :-)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Neboj se odpad od tebe to jistí :-) Když už si ho dal i Dont kill it, tak tady by si měl jít správně do mínusu :-)

na příspěvěk reagoval Lacike

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike , Wacoslav1

není to ten film, jak ten trailer působil nadprůměrně? jsem u nějakého filmu s dolphem četl chválu, že to vypadá solidně na béčkovej film, něco v utajení to bylo

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

uz sa tesim na komentar: dialogy su o nicom (nerozumel som im), akcie je malo (fajcil som na balkone, takze mi unikla), cely film je jedna velka recyklace

na příspěvěk reagoval Ouwen, Wacoslav1

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Takže je to ofiko potvrzený. Wáca dal jednu hvězdičku, takže to bude pecka:))

na příspěvěk reagoval Lacike

Reklama

Reklama