UFC 221: Romero vs. Rockhold

(pořad)
  • USA UFC 221 (neoficiální název)
Sportovní
USA / Austrálie, 2018

Show se uskutečnila 11. února 2018 v Perth Arena (Perth, Austrálie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Saparbek Safarov vs. Tyson Pedro
2) Li Jingliang vs. Jake Matthews
3) Cyril Asker vs. Tai Tuivasa
4) Curtis Blaydes vs. Mark Hunt
5) Yoel Romero vs. Luke Rockhold (Interim UFC Middleweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

(13) Pedro vs. Safarov 4* Nádherná submise jinak v průměrném zápase. .......... Matthews vs. Jingliang 4* Svižný zápas se spoustou pěkných momentů na obou stranách. ........... Tuivasa vs. Asker 5* Tak toto byl těžkotonážní zápas ukončený parádním TKO. ......... (5) Hunt vs. (9) Blaydes 4* Kolikrát skoro ukončená záležitost, ale rozhodli až sudí. Škoda. ........... (1) Romero vs. (2) Rockhold 4,5* Zajímavý fight, i když bych bral od Romera více aktivity od začátku. Přesto parádní a drtivé KO. ........... Povedený event, kterému dávám 85% :) ()

Devadesát Dva

Tai Tuivasa says his favourite grappling technique is "get up". ROFL. (...) Mark Hunt wrestlerfucked to decision loss. Which always kills all the fun of his fights. (...) Yoel Romero wins via Cuban Missile Crisis. Rockholda je mi trochu líto, protože vím, že je v něm potenciál a že jeho prohry jsou vždycky nějaká mentální nerovnováha, něco se sebedůvěrou. Yoela sleduju od dubna 2014, kdy ukázal, že i wrestlefucking může bejt umění a fun to watch (což se bohužel nedá říct skoro o nikom dalším, at least in UFC) a pořád mě nepřestane udivovat, skoro každej jeho zápas si říkám, "nevím jestli vzhledem k jeho věku bude mít šanci" a stejně udělá nějakej explosive shit, kterým protivníka odtankuje na zem. Yoel je monster. O to víc žasnu nad tím, jak dobrej musí být Whittaker, o kterém skoro nikdo neví, 7-0 champ v MW division, kterej jedinej Yoela v UFC porazil. A ten Yoelův proslov k Lukeovi potom, priceless :) ()