Hrůza v hotelu Cecil

• USA Horror at the Cecil Hotel

Dívka ve vodní nádrži: Elisa Lamová se zapíše v nechvalně známém hotelu Cecil v Los Angeles a ihned poté zmizí. Stává se tak další obětí v řadě podivných případů. Co se jí přihodilo?
Pokoj č. 1402: V hotelu Cecil byli ubytováni nejbrutálnější vrazi Los Angeles. Novinář Jack Unterweger je na stopě Richarda Ramireze, toho nejnovějšího z nich.
Souvislosti: V nechvalně známém hotelu Cecil v Los Angeles je smrt vždy podezřelá. V roce 1962 jsou zde v kaluži krve nalezeni starší muž a mladá dívka. Vyšetřovatelé si s případem nevědí rady. (TV ID Xtra)

Arsenal83

Mám rad ID TV, ale tento súbor troch dokumentov nebol spracovaním najlepší. Pozrel som si ho najmä kvôli druhej časti, keďže tá súvisí s netflixovským seriálom Zmizení v hotelu Cecil, no a keď to porovnávam, tak je to možno aj o dve triedy nižšie. Málo faktov na úkor vymyslených detektívnych scénok a všetko je strašne rýchlo odbúchané. ()

*CARNIFEX*

Další z rady z inscenovaných dokumentov s minimom autenticity od “ID”, ktorý formou spracovania pripomína skôr poviedky pre dospelých. Až na druhú epizódu, ktorá prekvapí twistom v závere, je to v skutku slabšia varianta spracovania krimi dokumentov. Priemer. ()