Moje máma vaří lépe než tvoje

(pořad)
  • Slovensko Moja mama varí lepšie ako tvoja

Rodinno-zábavná televízna show nielen o varení. Dve súperiace rodiny si navzájom skrížia varešky a bojujú svojimi "naj receptami", ktoré musia uvariť deti za pomoci svojej mamy či otca. Slovenská súťažná kuchárska show. (TV JOJ)

SOLOM. odpad!

Nedokážu si představit, že bych šel do televize vařit před kamery a ještě k tomu se svojí matkou (a to vařit umím). Nicméně soutěžící se tu šli hlavně zviditelnit, popřípadě ještě lépe řečeno ztrapnit a to se některým i docela slušně povedlo. Zvažoval jsem, zda slovenská verze byla lepší než česká, ale ono to vyšlo nakonec úplně stejně – obě si ten odpad zaslouží a to zcela po právu… ()

AxelWers odpad!

OK, ako reality show dá sa, z určitého pohľadu trochu nedomyslené, jednotlivé rodiny sotva uznajú, že varia horšie ako ich súperi, ale je to vyvážené nezávislým hodnotením profesionálnych kuchárov. *** A po čase mením tiež na odpad. Evidentne tam pretláčajú jednu dvojicu. Prečo "špecialista" skritizuje ich žrádlo a potom ich pustí ďalej, hoci konkurenčná dvojica uvarila trochu lepšie? ()

Thomas_xxxxx odpad!

Stačilo mi vidieť asi 15 minút z toho kvalitného diela a mal som dosť. Jedna žena tam niečo varí a nejaký debil po nej vkuse vrieska, nadáva jej, hučí do nej, čo má robiť, potom začne ona vrieskať po ňom a dobre, že sa tam nepobijú. Primitivizmus najhrubšieho zrna. Fakt sa na toto niekomu páči a dobrovoľne na to pozerá? ()

oskiii odpad!

Přehlídka zoufalosti a neúcty k surovinám. Parta vidláků se přišla dobrovolně shodit. Hlavně mě totálně dostávají zázračné schopnosti soutěžících. Připravit dušením kus hovězího zadního za 8 minut...to ani omylem. V tomto pořadu je však možné úplně všechno. Tuhle sestříhanou šaškárnu máme brát vážně? ()

Marek1991 odpad!

Nikdy som žiaden diel nevidel celý, ale videl som veľa kúskov z viacerých častí, lebo moja rodina to pozerávala a možno ešte pozeráva a nechápem, čo ich na tejto pre mňa trápnej súťaži baví. Je to primitívne, zhovadilé aby to predávalo a nedá sa mi na tom zabaviť, pre mňa strata času každej sekundy, čo som to v televízii uvidel. Keby sa za ten čas platilo, tak naše komerčné televízie by museli ľuďom vyplatiť možno také čiastky, že by sa nedoplatili. ()

• Súťažiaci sami posielajú 10 receptov. Jedna ingrediencia z jedného receptu sa potom nachádza v zvone. Ak je to ingrediencia, ktorá je vo viacerých receptoch, pod zvonom sú dve. Po odohraní 2-3 dielov musia súťažiaci doposlať ďalšie recepty, aby ich bolo stále 10. Súťažiaci nikdy nevedia, čo bude pod zvonom. (ČSFD)
  • Natáčanie jedného dielu trvá zhruba 4 až 5 hodín a natáča sa 3 dni za sebou po dva diely. (ČSFD)
  • Rodina Lhotovcov vyhrala 9-krát za sebou a vyrovnala tak rekord zo španielskej verzie tejto súťaže. (Johnny.ARN)