Čozen a Daniel vymyslí riskantní plán namířený proti Terrymu. Robby a Johnny v Mexiku hledají Miguela, který tam odhalí pravdu o svém tátovi. (Netflix)

castor

Zdá se, že (kromě osvědčeného dua Johnny a Daniel) budou v páté sérii nejzajímavější rozpolcená Tory (zbytek mladých opravdu platí za nudné až otravné středoškoláky), navrátivší Chozen (se kterým se Daniel kdysi v Okinawě dostal do konfliktu kvůli dívce Kumiko) a hlavní záporák Terry Silver. Miguel zatím v Mexiku odhalí pravdu o svém tátovi a uroní pár slz. Brrr. Zaměřme se proboha zpět víc na dospěláky, kteří mezi sebou mají dlouhou a komplikovanou historii. Dosud platilo, že ač tvůrci tak nějak pořád operovali na hraně naivity a furt spoléhali na nostalgii, divák měl nakonec stejně úsměv od ucha k uchu. Snad to klapne i tentokrát. ()

P_Neubauer

Tady pro mě začíná 5. série Cobra Kai!!! Furt tam jsou nějaké hloupé momenty, ale oproti prvnímu dílu je to nic. Silver, Chozen, Hector a dokonce i Miguel tenhle díl naprosto táhnou (druhou stranou, jak by taky ne, když tu skoro nikdo jiný není). I přesto že to furt nedosahuje kvalit předchozích řad, tak teď už můžu říct že mám hype na zbytek série. 70% ()