Monster in My Family

Dokumentárna séria Monster in My Family televíznej stanice "Crime + Investigation" sa ponorí do sveta nechválne preslávených sériových vrahov prostredníctvom jedinečnej, no zato špecifickej perspektívy. Rodinní príslušníci vrahov sa pokúsia vystúpiť z temného tieňa, ktorý upadol na ich rodinu spôsobom, aký nemá obdobu. Akí vlastne boli počas trávenia voľných chvíľ s najbližšími? Dávali v období páchania svojich ohavných skutkov najavo svoje pocity? Alebo bolo ich správanie úplne prirodzené, pričom ani najbližší nedokázali rozpoznať, s akými monštrami žili v jednej domácnosti?
Za asistencie moderátorky relácie príbuzní vrahov kontaktujú pozostalých obetí, aby tak definitívne zmiernili bolesť i výčitky, ktoré ich po desaťročia prenasledovali. Diváci a diváčky zhliadnu ohromujúce rodinné videá, fotografie, vypočujú si názory rodičov, partnerov, súrodencov či priateľov, ktorí odhalia skutočnosti, naznačujúce vedenie dvojakého života v prípadoch zabijakov. (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Dokumentárna séria Monster in My Family televíznej stanice "Crime + Investigation" sa ponorí do sveta nechválne preslávených sériových vrahov prostredníctvom jedinečnej, no zato špecifickej perspektívy. Rodinní príslušníci vrahov sa pokúsia vystúpiť z temného tieňa, ktorý upadol na ich rodinu spôsobom, aký nemá obdobu. Za asistencie moderátorky relácie, príbuzní vrahov kontaktujú pozostalých obetí, aby tak definitívne zmiernili bolesť i výčitky, ktoré ich po desaťročia prenasledovali. Divák bude môcť vzhliadnuť ohromujúce rodinné videá, fotografie, vypočuť si názory rodičov, partnerov, súrodencov či priateľov, ktorí odhalia skutočnosti, nasvedčujúce o vedení dvojakého života, samotných vrahov. Akí vlastne boli počas trávenia voľných chvíľ s najbližšími? Dávali v období páchania svojich ohavných skutkov najavo svoje pocity? Alebo bolo ich správanie úplne prirodzené, pričom ani najbližší nedokázali rozpoznať, s akými monštrami žili v jednej domácnosti? Absolútne originálny počin, ktorý nemá obdobu. Odporúčam. ()