Diana se setkává s bohatou alchymistkou a doufá, že jí pomůže najít učitele čarodějnictví. (SkyShowtime)

warrenur

Linie zo sucasnosti rozhodne pomahaju. Satu bude "skadlena"? Som zvedavy, co to v tomto seriali znamena. Starsia pani vyzerala na sudicku z nasich rozpravok. :) Aha, tak nie len Satu ale i nasa hrdinka. Ze sa nakoniec do pribehu "dogula" i mesieeeee Philipe, aka tatino, bolo snad kazdemu jasne. 50% ()

Tom10000

2.díl. Zatímco v přítomnosti se čarodějka Satu, jež dříve mučila Dianu, dozvídá o svém pravém já od staré mocné ženy, jež ji učila, a také a o výjimečnosti svých schopností, (je takzvanou Tkadlenou) jimiž oplývá, v roce 1590 se Matthew dostává do velikých potíží. Minulost je mu již cizí, spousty povinností a podrobností nejen vůči královně Anglie, ale i pro ostatní lstivé muže zapomněl, čímž ohrožuje nejen sám sebe, ale i Dianu, již ostatním představila jako svoji manželku. Ke všemu se jeho dřívější já chovalo mnohem krutěji a nesnášenlivěji vůči čarodějům, zatímco nynější Matthew je spíše mírný a laskavý. Tím ve svých tehdeješích přátelích a spojencích vzbuzuje podezření. Blonďatá dívka se znovu pokouší přesvědčit zdejší čarodějku, aby ji pomohla s vlastní magií. Když uspěje, má šanci dostat se až k té nejsilnější, velmi staré ženě. Ta ji zase zavede za radou, kde ji vděčně přivítají (...). 75 procent, relativní zlepšení, ale zatím stále nedostatečné. ()