The Limit

VR film / Krátkometrážní / Akční
USA, 2018, 20 min

Ako agent so záhadnou minulosťou získal pomoc vylepšenej super-zabijačky M-13 (Michelle Rodriguez), ktorá mu pomôže získať späť svoju identitu a zničiť organizáciu, ktorá ho vytvorila. (maramashi)

maramashi

Ah Robert Robert ty zlodej, Rodriguez vykradol film Hardcore Henry a prerobil do svojej podoby akurát sa mu to vôbec nepodarilo. Hneď za tým musím povedať že podobnosť Normana a Buckyho Barnesa alias Winter soldiera z MCU je neskutočne podobná. Tak poďme zaradom film je spravený pre virtuálnu realitu takže by bol zážitok určite lepší cez ňu ako cez obrazovku, efekty sú hodné béčka a nemajú nejakú váhu, za druhé herecké obsadenie Norman Reedus a Michelle Rodriguez je celkom cool ale maximálne nevyužité. Norman povie za celý "film" asi 2 vety a Michelle je fakt zbitočne ukecaná a tliacha ústami celý film jak učiteľka na základnej škole. Akčné scény sú únavné nudné a hlúpe (vojak prejde 15 metrov bližšie k Michelle na blízkosť 30cm a tá ho záhadne spacifikuje). je tam dosť vydiet potenciál ale chýba tam originalita oproti Hardcore Henry a keby bola dlhšia stopáž viac postáv mal by väčší rozpočet tak by som nemal problém hodiť aj 5 hviezd lenže napchať údajný celovečerný príbeh do 20 minút je fuška. Dávam 35% len pretože tam bol Reedus inak by to šlo ešte nižšie. Poprípade ak si to chceš pozrieť nech sa páči-( https://youtu.be/ifr0_MivsEI ) ()