Cordelie získala roli v divadelní hře a její kolegové ji přišli podpořit. Ještě ten samý večer zachrání Angel život slavné herečce, která ho chce jako svého bodyguarda. Bohužel to není vše, co by si přála. Chce, aby ji Angel proměnil v upírku, a je schopná toho docílit i za použití drog. (ArsenalEagle)

Milano33

Jeden z najlepších záporak Buffyverseu je späť! Desivý Angelus nám znova naplno predviedol svoju krutosť a bezohľadnosť. Aj keď sa v skutočnosti Angel neobrátil úplne a celé to bola iba ilúzia, všetko to pôsobili tak reálne. Priateľstvo medzi Angelom, Cordeliou a Wesley si prešlo naozaj obtiažnou skúškou. Padlo pár nepekných slov a fakt, že sa ich Angelus pokúsil zabiť, tiež tomu moc nepomohol. Nakoniec však ich priateľstvo obstálo túto skúšku ohňom. Bolo to síce pre všetkých mimoriadne náročné, ale spoločne sa cez to dokázali preniesť a Angelovi napokon odpustili. Som vďačný, že sa k nemu ku koncu zachovali s takýmto nadhľadom a porozumením. Boli si dobre vedomí toho, že on za to nemohol. Ale tiež musím uznať, že tá záverečná temná sekvencia bola mimoriadne dychberúca. ()