Partě jde práce pěkně od ruky až do chvíle, kdy Angel omylem zabije nevinného démona. Ten chránil těhotnou ženu a její dítě. Angel chce vše napravit, postarat se o ně a být jejich bojovníkem v nadcházejícím tribunálu, při kterém se rozhodne o osudu dítěte bojem na život a na smrt. Svou chybu napraví za každou cenu. (ArsenalEagle)

Milano33

Na úvod veľmi slušné! Otváracia scéna bola skutočne epická, ako sa postupne nastupovali na scénu naše obľúbené postavy, Angel, Cordelia a Wesley, Tá úvodná scéna mala vážne šmrnc, ako neustále gradovalo. Vidieť Angela spievať ozaj stalo za to, vážne som sa pobavil. A ten súboj bol velice pôsobivý, Angel obstál. Tiež sa nám prvýkrát ukázal Lorne. A aj Gunn začína pomaly zapadať do tímu. Hlavne tá nejasná situácia s jeho menom, ktoré sa skomolilo, keď si Cordy a Wes mysleli, že má zbraň, bola vážne k popukaniu. Situačný humor fungoval na výbornú. A záverečná scéna tiež príjemne potešila. Návšteva Faith bola naozaj krásna a dojemná. S Faith to už vyzerá lepšie, takže som spokojný. ()