MacGyver - Série 1 (1985) (série)

V pasti (S01E12)

(epizoda)

Angusa MacGyvera po návrate z poslednej misie do Spojených štátov kontaktuje Karen Blakeová a dopraví ho do domu pani Chungovej, kryptografky, ktorá má dekódovať získané MacGyverove informácie. Agent rýchlo odhalí, že dom je plný nastražených pascí, ktoré vyrobil nepriateľský agent Quayle. MacGyver zjistí, že Karen pracuje pre Quaylea, ktorý drží jej brata ako rukojemníka. S pomocou Karen sa MacGyverovi darí úspešne obchádzať pasce, vyhnúť sa smrteľným nástrahám a premôcť agenta Quaylea. (TV JOJ)

majo25

Maniak, ktorý zamínoval dom a chystá sa pohrať so životom MayGyvera má smolu v tom, že MG sa vo veciach ako sú útěky z "väzenia" doslova vyžíva. Scenáristicky slabšie, ale núdza o napätie či akciu vonkoncom nechýba. ()

johnsnow

Macovi sa úspešne podarí zdrhnúť z východného Berlína a verím, že vtedy to bola slušná popkultúrna narážka na bondovky.  No následne musí čeliť enemákovi ktorý ho uväzní v dome. Hold ale náš Mac mu vytrie kacúra. Ale pre mňa jedna z tých slabších epizód. ()

Sa.sa

1.část nám ukáže jak utéct z Východního Německa v rakvi, která se změní ve vodní skútr ... :)) 2.část je zamknut v domě se šíleným agentem, který se chce pomstít a zabít ho... teda nic moc tahle epizoda ()