Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

Eldrick odpad!

Dvě zarostlé porno-kurvy, Manu a Nadine, se vydávají na zkurveně nudnou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna (ikdyž to znásilnění teda zahrála úplně stejně, jako když točí normální péčko). Nejsou to špatné holky, jen chtějí prcat, dokud to pánům stojí. Jsou nadržené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když si zamrdají, svobodné jsou jen při sexu... Nudný pornografický příběh. Nechápu, koho tohle mohlo šokovat. Banda francouzskejch pornoherců se rozhodla, že svoje beranice nepoužijou jenom na šoupání a natočej si těžce amatérskej vážnej film o čem? Jo, prej o nějakym tom znásilnění. ()

Radko

Ukázanie toho, prečo je praktická solidárna anarchia vzájomnej pomoci (alebo ak chcete: ľavicová anarchia) len veľmi ťažko uskutočniteľná. Dve mladé ženy zo sociálne podvýživeného prostredia (lacné podnájmy, inklinácia k drobným zločinom, dočasné práce, pouličné násilie, barové prostredia, privyrábanie si vlastným telom, drogy) sa náhodne stretnú. V momente, keď majú dosť svojich životov, ponižovania a traumatizujúcich príbehov znásilňovania a násilia. Opustia všetky normované pravidlá, aby si vytvorili vlastné. Začnú si žiť vlastnú, takpovediac pudovú, či prírodnú anarchiu. No nejde o vybájený svet ľudskej, prirodzenoprávnej, navzájom kooperujúcej spoločnosti. Naopak, násilia, ktorého mali po krk, sa nevzdávajú. Hojne ho užívajú pre zabezpečenie svojich potrieb a vášní. Každý sa javí ako konkurent, čo poslúži  - len pokiaľ slúži. Toto je svet pravicovej anarchie, založenej na súťaži, doslova v duchu hesla - silnejší pes jebe. Teda, tu skôr súložia silnejšie sučky. Psy (samci) sú v polohe spotrebného, rýchloobrátkového tovaru (jedna z hrdiniek kričí na jedného z milencov: "Ja chcem len Tvoj penis!"). Na jedno použitie. A presne takto si anarchiu predstavuje drvivá časť ľudí. A ani sa nejako veľmi nemýlia.  Plus - nielen, že nemajú záujem spoznať inú formu usporiadania spoločnosti bez pravidiel (takpovediac teoretickú, v praxi fungujúcu len ako veľmi dočasné autonómne zóny, prevalcované nenávidiacou tradičnou mocou).  Prirodzene túžia (len zväčša nemá gule to realizovať) po svete takto odpudivej konkurenčnej ultrapravičiarskej anarchie, založenej na súťaži bez odporných pravidiel, vnútených štátom. Len pre ukojenie seba, maximálne svojej rodiny. Ostatní nech bárs aj podochnú. Preto film považujem, napriek kvalitatívne lacnej a pomerne zúfalej prezentácii  za skvelú ukážku toho, ako takéto anarcho besnenie v praxi vyzerá a dopadá. Lacne, zúfalo, odpudivo = konkurenčne, zákerne súťaživo, pravicovo. ()

sedm.1

Jako umění Baise-moi tedy neberu.Jde o neskutečně syrový nářez,krev,otevřený sex(rozuměj porno),násilí,vulgarita,vše v míře na hranici snesitelnosti.O herectví herců-neherců nemá smysl mluvit + scénář a režie od člověka,který musí společnost asi hodně nenávidět,celkově snímek,který možná šokuje,ale čistě jen jako underground,nikoliv Artfilm,za který se považuje.Řekl bych taková undergroundová Thelma a Louise :)! ()

sup

Myslím, že hodnotit tento film po "umělecké stránce" je jeho naprostým nepochopením. Může to být špatně natočené, možná to je i naprosto mimo realitu, ale spíše myslím, že se to přítomných nějakým způsobem bolestně dotklo. Ostatně, ono "Oni tě znásilnili?" /"(souhlasné mlčení"/"Kdo to udělal?"/"To tě ani nenapadne se mě zeptat, jak mi je?" je tak palčivě přesné... ()

kaylin

Kromě toho, že film vyniká pornografickými scénami, nebo minimálně detaily, je to doplněno ještě o celkem násilné scény, kdy krev je zde překvapivě první nejčastěji stříkající tekutinou. Jsou zde některé scény, hlavně jedna téměř v úplném závěru, které mají myšlenku a skutečně dovedou šokovat, ale vzhledem k tomu, že snímku „Fuck Me“ vlastně nejde o nic jiného, pořád zůstává špatným filmem. Celkem se mi líbí, o co se autorky pokusily, ale tohle by chtělo ještě lepší příběh. A možná i příjemnější herecké výkony. ()

• Obě hlavní představitelky se živily jako pornoherečky. Karen Lancaume (která v roce 2005 spáchala sebevraždu) hrála v několika desítkách pornofilmů. Raffaëla Anderson se po Ošukej mě pokusila z pornoprodukce posunout jinam a účinkovala v mainstreamových titulech i v dokumentech. O své zkušenosti s pornoprůmyslem také napsala knihu. (Zdroj: Letní filmová škola)
  • Snímek byl v Austrálii zakázán. Projekci, která přes zákaz v místním kině proběhla, ukončila příjezdem policie. (slatkac)
  • Arthousový shocker, jak se Ošukej mě někdy přezdívalo, byl na nátlak rodičovských a mravnostních organizací např. v Austrálii zakázán a stažen z kin. Do konzervativnějších států se nepřekvapivě ani nedostal. Mnoho diváků ho odmítlo právě pro nekompromisní kombinaci pornografie a „antisystémového“ hraného filmu. (Zdroj: Letní filmová škola)

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?