Dvě ženy, Manu a Nadine, se vydávají na divokou jízdu. Jedna z nich byla totiž brutálně znásilněna. Nejsou to špatné holky, jen chtějí zůstat naživu, ať to stojí, co to stojí. Jsou rozzuřené na celý svět, cítí se živé jen tehdy, když zabíjí, svobodné jsou jen při sexu... Krvavý pornografický příběh. (oficiální text distributora)

kaylin

Kromě toho, že film vyniká pornografickými scénami, nebo minimálně detaily, je to doplněno ještě o celkem násilné scény, kdy krev je zde překvapivě první nejčastěji stříkající tekutinou. Jsou zde některé scény, hlavně jedna téměř v úplném závěru, které mají myšlenku a skutečně dovedou šokovat, ale vzhledem k tomu, že snímku „Fuck Me“ vlastně nejde o nic jiného, pořád zůstává špatným filmem. Celkem se mi líbí, o co se autorky pokusily, ale tohle by chtělo ještě lepší příběh. A možná i příjemnější herecké výkony. ()

JohnMiller

Pri tejto snímke som si uvedomil, že nie všetky New French Extremity sú kvalitné umelecké filmy, ktoré svojou urputne chladnou sondou do najtemnejších zákutí ľudskej duše, ukazujú veci, ktoré sú v nás ale mi ich vidieť nechceme. F*ck me, hoci prvých 20 minút bol podarený a nedokázal som ešte vtedy pochopiť tak nízke hodnotenie, nasledovné minúty išli kvalitou aj logikou extrémne dole. Začiatok aj keď lacný mal v sebe istú dávku údernosti. Scénka znásilnenia dvoch kamarátoch a zároveň filozofovanie o tom, prečo sa v takýchto prípadoch treba radšej nechať. Kontroverzné a zároveň silné. Potom to však upadlo do, takmer, amatérskeho vraždenia bez štipky logiky, štruktúry, zmyslu a príbehu. Jednu hviezdu dávam za herecké výkony. Na to, že išlo o pornoherečky, zahrali svoje role celkom obstojne. ()

Radko

Ukázanie toho, prečo je praktická solidárna anarchia vzájomnej pomoci (alebo ak chcete: ľavicová anarchia) len veľmi ťažko uskutočniteľná. Dve mladé ženy zo sociálne podvýživeného prostredia (lacné podnájmy, inklinácia k drobným zločinom, dočasné práce, pouličné násilie, barové prostredia, privyrábanie si vlastným telom, drogy) sa náhodne stretnú. V momente, keď majú dosť svojich životov, ponižovania a traumatizujúcich príbehov znásilňovania a násilia. Opustia všetky normované pravidlá, aby si vytvorili vlastné. Začnú si žiť vlastnú, takpovediac pudovú, či prírodnú anarchiu. No nejde o vybájený svet ľudskej, prirodzenoprávnej, navzájom kooperujúcej spoločnosti. Naopak, násilia, ktorého mali po krk, sa nevzdávajú. Hojne ho užívajú pre zabezpečenie svojich potrieb a vášní. Každý sa javí ako konkurent, čo poslúži  - len pokiaľ slúži. Toto je svet pravicovej anarchie, založenej na súťaži, doslova v duchu hesla - silnejší pes jebe. Teda, tu skôr súložia silnejšie sučky. Psy (samci) sú v polohe spotrebného, rýchloobrátkového tovaru (jedna z hrdiniek kričí na jedného z milencov: "Ja chcem len Tvoj penis!"). Na jedno použitie. A presne takto si anarchiu predstavuje drvivá časť ľudí. A ani sa nejako veľmi nemýlia.  Plus - nielen, že nemajú záujem spoznať inú formu usporiadania spoločnosti bez pravidiel (takpovediac teoretickú, v praxi fungujúcu len ako veľmi dočasné autonómne zóny, prevalcované nenávidiacou tradičnou mocou).  Prirodzene túžia (len zväčša nemá gule to realizovať) po svete takto odpudivej konkurenčnej ultrapravičiarskej anarchie, založenej na súťaži bez odporných pravidiel, vnútených štátom. Len pre ukojenie seba, maximálne svojej rodiny. Ostatní nech bárs aj podochnú. Preto film považujem, napriek kvalitatívne lacnej a pomerne zúfalej prezentácii  za skvelú ukážku toho, ako takéto anarcho besnenie v praxi vyzerá a dopadá. Lacne, zúfalo, odpudivo = konkurenčne, zákerne súťaživo, pravicovo. ()

Easykill

Nevím proč, ale tenhle Francouzský, syrový, undergroundový snímek mi přirostl k srdíčku. Možná to je proto, že jsem ho viděl asi ve 12ti letech a přišlo mi to strašně přísný. Použiju své oblíbené výrazivo "cáklá pizda" protože tady máme rovnou dvě. Dvě cáklý pizdy (čti "vyfetla") ,po znásilnění kráčí dál svým špinavým světem až na jeho samotný konec. Samozřejmě přes mrtvoly! Dát všem pánům, jen to co si zaslouží! V jistých ohledech je tento "bad girls VS system" film silný a v jiných zase pokulhává, ale já ho mám prostě rád. Hlavní protagonistky se reálně dřív obě živily jako pornoherečky. Raffaëla se po tomto snímku "fuck me" dostala z pornoprůmyslu pryč. Dokonce stihla vydat i knihu. Ke Karen, ale už osud tak příznivý nebyl a v roce 2005 spáchala sebevraždu. ()

Olafsson

Hodně špatné porno, kde se hodně a blbě kecá, hodně zabíjí a na to že tam hraje pár profíků které znám z běžné adult produkce (a to často hodně high-end levelu) málo šuká... Otřesné výkony herců a pitomý děj... Za co jsem tedy dal dvě hvězdy? Jednu za Karen, druhá za roztomile pitomou Raffaelu a třetí za to, že někde hluboko ve mně film rezonoval se skrtou touhou podniknout na vlastní kůži podobnou šílenou jízdu bez návratu.. Jsem možná blázen... Ale kdo z vás se nikdy nechtěl na všechno vy...t v podobném stylu, ať první hodí kamenem... Jo a jako vždy říkám nesledovat s dabingem ale v originálním znění! ()

• Snímek byl v Austrálii zakázán. Projekci, která přes zákaz v místním kině proběhla, ukončila příjezdem policie. (slatkac)
  • Obě hlavní představitelky se živily jako pornoherečky. Karen Lancaume (která v roce 2005 spáchala sebevraždu) hrála v několika desítkách pornofilmů. Raffaëla Anderson se po Ošukej mě pokusila z pornoprodukce posunout jinam a účinkovala v mainstreamových titulech i v dokumentech. O své zkušenosti s pornoprůmyslem také napsala knihu. (Zdroj: Letní filmová škola)
  • Arthousový shocker, jak se Ošukej mě někdy přezdívalo, byl na nátlak rodičovských a mravnostních organizací např. v Austrálii zakázán a stažen z kin. Do konzervativnějších států se nepřekvapivě ani nedostal. Mnoho diváků ho odmítlo právě pro nekompromisní kombinaci pornografie a „antisystémového“ hraného filmu. (Zdroj: Letní filmová škola)

Jste Otrlý divák?

Jste Otrlý divák?