Undercover

• Nizozemsko Undercover (více)
Belgie / Nizozemsko / Německo, (2019–2022), 23 h 12 min (Minutáž: 46–55 min)

Tom Waes, Anna Drijver, Frank Lammers, Elise Schaap, Raymond Thiry, Kris Cuppens, Huub Smit, Lieke van den Broek, Kevin Janssens, Rubén Ochandiano (více)

Série(3) / Epizody(28)

Tajní agenti v jednom karavanovém kempu předstírají, že jsou pár, aby pronikli do aktivit narkobarona, který tam tráví víkendy. Podle skutečných událostí. (Netflix)

Arsenal83

Popis niektorých je správny. Ide o pokus o európsky Narcos, ale bez tej latino atmosféry, ktorú nahradila skôr lesbo atmosféra, zrejme už dnes podmienka, aby ste dostali prachy na natáčanie, hoci nám stále prizvukovali, že ide o inšpiráciu skutočnými udalosťami. Seriálu chýba moment prekvapenia, veľa napínavých situácií tu nie je a zbytočne sa sem ťahajú linky, ktoré dej nikam neposúvajú. ()

yvona

První série bezvadná, druhá ještě šla, ale poslední ve stylu telenovely - to už bylo moc. Proto ji nezohledňuji v celkovém hodnocení, jen by to uškodilo a to nechci. Bavila jsem se výborně. První série je herecky i scénáristicky naprosto vypiplaná a dokonalá.  Výkony Toma Waese, Franca Lammerse, roztomilé Elise Schaap byly dokonalé. Nicméně mě nejvíc pobavil v malé roli Alexej Manvelov. Turci mě naopak velmi otrávili. Oceňuji fakt, že přestože muselo být zakomponováno téma lesbo, ušetřili nás tvůrci postelové scény nechutné tlusté černošky s Daniellou. ()

ER

Je to taková zábava vidět narkobarona v kempu a skoro pořád v teplácích, i když vlastní vilu s možná 20 pokoji. A s tímhle rozporem se vcelku hodně peru. Nakonec sami tvůrci upozorňují, že jde o fikci, která se pouze inspirovala děním v rámci drogového případu. Co se dramatizace týče, není tu co podstatného vytknout, vše má hlavu a patu. Od 3.epizody začne atmosféra houstnout, přibude nějaké mrtvolka, ale vše se drží v reáliích uvěřitelnosti. Jen tempo je vláčné. ()

Maximilianus

1. séria: Ferry je zvláštny pašerák drog. Jeho "najväčší " gang pozostáva z neho a 4 ďalších ľudí. A to si aj tak väčšinu veci vybavuje sám, takže o bohvieakého kápa asi nejde. Skôr mi pripadal ako nejaký dedinský gangster. Ešte mi trochu vadilo zo začiatku to vytváranie dramatična na konci každého dielu. Postupne som si na to zvykol a samozrejme som bol zvedavý,  čo bude ďalej. Inak je to napínavý príbeh, ktorý má držal v očakávaniach až do konca. Páčilo sa mi tiež,  že sa dej nezdržiaval a plynul prirodzene. 2. séria: Bola dosť odlišná od predchádzajúcej, no stále výborná. Tie napínavé scény na konci každého dielu sú podľa mňa zbytočné a zastaralé, ale v prípade tohto seriálu mi až tak nevadí, pretože každý diel je takmer počas celej dĺžky napínavý a plný (uveriteľných) zvratov, takže je to akceptovateľné. 3. séria: Prináša to, čo som čakal od druhej, a to spoluprácu Boba/Peter a Ferryho. Síce to už nie je nič nové,  ale stále je to kvalitatívne veľmi vysoko. ()

kolda1990

Velmi příjemné a nečekané překvapení od Belgičano-Nizozemců:) filmy/seriály z drogového prostředí mám rád. Tady to ale není o nikom profláklém jako byl třeba Escobar, nýbrž o pro mě nenápadném drogovém dealerovi extošky, jménem Ferry, kterého jsem si celkem oblíbil. Hlavní postavy, ale i vedlejší moc dobře zahrané, každý díl skončil napínavě což bylo další plus. No, šílená práce v utajení co si budeme. Slabší pětička, ale musel jsem. ()