Karlos80

Nízkorozpočtové argentinské wipko, tedy jen ze začátku (převoz do vězení, svlékání, prohlídka, zápis, sprchy, lesbické dozorkyně, vzpoura.. atd), pak se film pozvolna, jak se věci postupně vyvíjejí, přesouvá do úplně jiné roviny a zaobírá se problémem korupce a bandou gangsterů (drogový gang), který ženy z vězení zároveň používá jako prostitutky. Hlavní roli Laury, která je neprávem obviněna z vraždy svého přítele uvězněna a teď se snaží najít vraha a pomstít se, si zahrála herečka Edda Bustamante, jediná alespoň trochu atraktivní holka z filmu (bohužel mizerná herečka), jinak docela hrůza, pokud by subžánr wip měl alespoň něčím diváka přitáhnout, tak určitě ženskou krásnou, ale v tomto případě to tady moc nefungovalo (přitom jiho-američanky jsou takové kočky, samá "Miss World" atd), ale zase to bylo takové přirozenější-ne-vyumělkované, jako třeba v amerických filmech. Film prakticky nepřináší nic nového, je ve vlivu známějších evropských, amerických a některých jiho-amerických (Brazílie) bratříčků, ale jinak to je docela příjemná-koukatelná méně známá žánrová záležitost, jen škoda toho konce, který mi připadal takový neslaný-nemastný, a hlavně unáhlený. Jinak je tu spousty nahoty, sexu a různých sleazy, tedy typických representativních žánrových prvků. Pouze pro nadšence, fandy a kompletisty. ()