Bezstarostná dívka

• Francie Une fille facile (více)

Naïmě je rovných 16 a letos v létě se bude muset rozhodnout, co chce od života, pokud ho nechce prošvihnout. Když se objeví její o pár let starší sestřenice Sofie s úžasným tělem a nebezpečně svůdným životním stylem, Naïma se vrhá vstříc létu plnému nezapomenutelných setkání… Sluncem zalitá Francouzská riviéra je kulisou pro hravý, intimní a intenzivní příběh dospívání. (Film Europe)

psynoxious

Hmm. Zaujímavé pocity po dopozerení. Také ako z reálneho života, nefalšované. Sofia bola ten typ ženy čo sa páči chlapom s istým vkusom. Mne sa pri nej akurát zdvíhal žalúdok. 0% prirodzenosti, zranená bytosť nastavená na samodeštruckiu.. teplý kamoš mi prišiel tiež prirodzený, nie len nejaký LGBT konštrukt, ako je vo zvyku vo viacerých filmoch tejto doby.. ()

blondboss

Francúzsky letný snímok, ktorý oplýval jednoduchým a ničím neurážajúcim scenárom a ktorý postupom času strácal dejovo aj dialógovo dych. Čím ďalej, tým viac som sa nudil a ten záver tiež mohli tvorcovia trošku viac domyslieť. Takto sa z toho vykľul len veľmi priemerný žánrový prd, na ktorý sa vďaka Zahii Dehar dobre pozeralo. Nič svetoborné ale nečakajte. 50 % ()

akni76 odpad!

Zúfalo prázdny scenár, zúfalo prázdne dialógy. Botoxová poloprostitútka z Paríža na prázdninách a jej kamarátka trochu iného razenia. Za ňu a staršieho obchodníka s umením by si to zaslúžilo pol hviezdičky. Inak jedna obrovská tragédia a strata času! ()

Časové pásmo bylo změněno