Fishin' Around

USA, 1931, 7 min

Režie:

Burt Gillett

Walt Disney

Mickey, Pluto a ich rybačka, ktorá nie je práve slasť, pretože ryby im dajú riadne zabrať... (T2)

petaspur

Veslař Mickey s kormidelníkem Plutem spěchají na pramici doprostřed vodní plochy, kde hodlají předvést světu své rybářské umění. Namachrované rybky jim však od začátku dávají jednoznačně najevo, kdo šéfuje vodnímu království a komu od totálního zesměšnění nepomůže ani čerstvě vystavený rybářský lístek. ()

nemorino

O nešikovných rybároch a vybitých rybách. Veľmi podarený krátky animák. Mickey a Pluto sú dobre zohratá dvojka :-) Páčili sa mi tu také detaily ako Pluto keď si zabreše na rybu pod vodou a zvuk brechotu zazneje až po vyplávaní vzduchových bublín nad hladinou vody. Animák si môžete pozrieť tu: http://www.youtube.com/watch?v=oHQwowTGQG4 ()

majo25

33. diel zo série Mickey Mouse - Micky s Plutom ako smoliarski rybári, z ktorých si robia srandu prešibané a vysmievačné ryby. Animák drží nad vodou akoinak Pluto a rybný policajt...i keď neviem, či je pre deti dobré ukazovať, že pred zákonom treba utekať a neniest tak žiadnu zodpovednosť. 55% ()