Lindenstraße - Das 19. Jahr - 2003/2004 (2003) (série)
Režie:
Herwig FischerScénář:
Irene FischerHrají
Markus Anton
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Liz Baffoe
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Karolin Dubberstein
Západní Německo
Irene Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)
Ludwig Haas
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Knut Hinz
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Das Erbe der Guldenburgs (1987) (seriál)
Hermes Hodolides
Řecko
Dominique Kusche
Západní Německo
Joachim Hermann Luger
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná šestka (1993) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ines Lutz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zločin v Alpách (2019) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Marie-Luise Marjan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Jim Knopf (2000) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Bill Mockridge
Kanada
Oliver Moser
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poslední polda (2010) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Klaus Nierhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Hrdinové (2006) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Anna Nowak
Polsko
Nejlepší seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Druga szansa (2016) (seriál)
Moritz Alexander Sachs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ulrike Scheel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ahoj, strejdo doktore! (1994) (seriál)
Johannes Scheit
Západní Německo
Andrea Spatzek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Zámecký hotel Orth (1996) (seriál)