Alone

• USA Captors

Alys (Yulia Klass) nemá štěstí. Potýká se s existenčními problémy i duševními traumaty. V jejích můrách ji týrá neznámý starší muž (Bruce Davison). Terapie pod vedením zkušené lékařky Nery (Michelle Burke) pomáhají jen částečně. Alys náhle kontaktuje jistý Charles Dusker (Michael Paré) a oznámí ji, že po strýci Silasi Vislerovi zdědila dům v Michiganu. Musí si však pospíšit. Dívka je velmi překvapena, o existenci jakýchkoliv přibuzných neměla tušení. Po příjezdu přebírá malebný dům na samotě v zasněženém podhůří a sní o novém životě. Stavení skrývá děsivé tajemství o dívčině minulosti a její pobyt se brzy změní v boj o holý život. (ČSFD)

JASON_X

Obdivuju troufalost tvůrců, že se odhodlali točit thriller a la "one woman show", ačkoliv k dispozici měli jen jakousi ruskou barbínu s opíchanými pysky, s vizáží stárnoucí pornoherečky i s odpovídajícím hereckým projevem. Po filmařské stránce to ovšem není žádná velká katastrofa, rejža zjevně není úplné jelito, a navíc musím ocenit i snahu o jakous takous psychologickou rovinu příběhu a o několik rádoby psychedelických scén (za pár dolarů). Viděl jsem už mnohem horší retardovaná béčka, tohle po večeři před spaním celkem ušlo, i když repete určitě nebude a po použití směr koš. ()