Premiér

Česko, 2019, 3 h 3 min (Minutáž: 12–26 min)

Epizody(9)

El.Negros odpad!

Kdysi jeden úplně nudný, ničím nezajímavý, standardně osrstěný a vybledle zbarvený pes vysral standardní a ničím nezajímavé hovno…. a to hovno mělo naprosto průměrnou a otravnou sračku. Tak se zrodil pan Soukup. Všechny jeho počiny jsou zákonitě tak unyle nezábavné, že si ani nezaslouží zajímavý komentář. Věřím ovsem, že si své fanoušky najde - konkrétně jeho vlastní zaměstnance, genitální plísně a lidi co věří v placatou zeměkouli. ()

Domca94 odpad!

Zvládla jsem pět vteřin a tím to skončilo. Jestli tohle někoho baví, tak mám strach o jeho duševní zdraví. ()

Knor odpad!

Ve světě Jaromíra Soukupa, kde vlastně existuje pouze on a možná nějaký jeho klony platí za toho největšího borce, stvořitele všeho a všech, pána, mistra, vládce a boha. V našem světě je prostě jenom trapnej :-D On to asi myslí všechno dobře, ale pane Soukupe, vtipný to prostě není, ne nehádejte se se mnou, není !!!! ()

xenopus odpad!

Posledí replika zní: „Bude to zábava. Věřte mi, bude to zábava.“ Může být, ale dokud to nebude aspoň ta zábava, bude to pro mě, soudě podle prvního dílu, jednoznačný filmařský odpad. Škoda, že tu přihlouplou sekretářku nehraje Soukup taky, možná by mu její role sedla víc. ()

ForGump odpad!

''Dneska nás jmenujou premiérem.'' aneb Byl jednou jeden Soukup a ten byl sebestředný člověk a neměl tři dcery, ale jednu asistentku a bohužel nejenom půl, ale celou televizi, která nás bude těmito skvosty zásobovat dál a obávám se, že to nebude pouze politováníhodné nedopatření, ale čirý úmysl. Král Já Soukup I. -100% ()

megan017

Národní klenot, který ve velkém předběhl svou dobu a představil nám nový žánr, který většina lidstva pochopí nejdřív za 100 let. Neandrtálci taky nevysvětlíte kvantovou fyziku. Dokonalá politická satira, která trefně a správně ironicky definuje naší současnou politickou situaci, dává na odiv korupci, náš hlavní hrdina dokonale, samozřejmě i s pomocí skvělého hereckého výkonu Jaromíra Soukupa, vyobrazuje dvě tváře většiny našich politiků, hlavně jejich nulové sociální cítění. Tohle po mdlé Ulici opravdu chybělo na našich televizních obrazovkách a jsem ráda, že tu čest měla televize Barrandov, která od doby, co jí pan Soukup koupil, sklízí jeden úspěch za druhým a prestiž neustále roste. Nebudu předstírat falešnou skromnost, Barrandov má šanci se do budoucna vyrovnat i jiným velikánům světové úrovně. Myslím, že v zámoří se mají ještě hodně co učit a mě nezbývá nic jiného, než dychtivě čekat zde, v psychiatrické nemocnici Bohnice na další epizodu. Ta sebevražda mi po první epizodě nevyšla, po té druhé to snad výjde. S veškerou úctou a přání úspěchu vaše věrná divačka, Alžběta Tudorovna. ()

P.H. odpad!

Zvládl jsem jenom první díl. Většinou rychloposuvem. Čistého času cca dvě minuty. Jo, jsem srab. :) ()

V1ctor_ odpad!

Absolutně podceňovaný druh humoru, ale stále lepší než nějaký Adolfín. Humor, jenž si získal své publikum spíše u obyvatel trpící pořadně, rozvitou retardaci. Myslím si, že tento serial může náš milovaný Barrandov posuzovat za velice povedený k poměru již vydaných sraček z této televizní stanice. ()