LIVINGDEAD

Tak takový horror jsem ještě neviděl. Upír kouří chlapům čuráky a pak je ukousne a žere. :-) Divný horror :-) OBSAH: - Narkomanka Addict Hulda je obviněna ze zabití svého bratra, ale je následně propuštěna kvůli nedostatku důkazů. Po jejím propuštění se setká s Hjörturem, tisíciletým gay upírem. Společně musí bojovat se sektou a s detektivem, který vyšetřuje případ. ()

ricci.s

Taký sympatický romantický filmík o vernom priateľstve bývalej feťáčky a gay upíra, ktorý sa rád napcháva penismi, takže už som prestal rátať, koľko ich počas filmu zožral. Odporúčam predovšetkým intelektuálne orientovaným divákom, ktorí nad filmami radi premýšľajú, pretože tento kúsok rozhodne ponúka veľa otázok nad zmyslom života, a tak predpokladám, že ho dokáže doceniť iba niekto s IQ nad 120. (A teraz úprimne - je to extrémna pičovina, ktorá môj zmysel pre humor oblúkom obchádza, ale na druhej strane to ani nechce byť ničím iným a režiséri z Islandu sa aspoň dokážu odtrhnúť z reťaze a proste sa s tým neserú). Len je na škodu, že do toho neinvestovali viac, lebo tieto poletujúce vibrátory, amatérske masky a smiešne striekajúca krv sotva niekomu spôsobia šok, a vtipné to tiež nejako extra nie je. Dnes teda pre Island neutrálna, ateistická, rozporuplná trojka, viac ani za boha. ()