silentname

"Nostalgic Christmas" ma teda vôbec nedostalo do vianočnej nálady. Začínam si hovoriť, že som si sám pre seba uplietol vlastný bič, keď som sa rozhodol vidieť tento rok čo najviac vianočných TV filmov. Ale čo už? V podstate môžem povedať úprimne to, čo som písal už v iných komentoch. Skoro všetky tieto filmy fungujú úplne rovnako. Majú podobné zápletky, majú podobné scénky, majú podobne nastavené dialógy a jednotlivé vyvrcholenia sú vlastne tie isté. V ničom sa to nikdy nikde neodlíši. A tento film to spĺňa do bodky. Je tu možno pár dobrých momentiek. Ako napríklad fakt, že naša hlavná hrdinka vyrábala kedysi drevených Santa Clausov, ktorí mali pribalenú so sebou nejakú myšlienku. A postupne sa tu začnú objavovať a dodávať silu a vieru mnohým ľuďom. A páči sa mi malá speváčka. Inak platí. Romanca je klišé, dialógy sú klišé. Ja ani neviem čo viac povedať. Možno by stálo za zmienku aspoň to, že kým mnohé predošlé romance mi prišli aspoň trošku kreatívne, tak tento film bol vyslovene nuda. Mňa to nebavilo sledovať a ani mi to neukázalo, že Vianoce vedia byť čarovné, ani nič. Proste nuda. Hodnotenie: D+ ()