Zámek a klíč

• USA Locke & Key
USA, (2020–2022), 21 h 31 min (Minutáž: 34–57 min)

Předloha:

Joe Hill (komiks)

Kevin Alves, Thomas Mitchell Barnet, Coby Bird, Asha Ashanti, Laysla De Oliveira, Griffin Gluck, Eric Graise, Connor Jessup, Emilia Jones, Hallea Jones (více)

Série(3) / Epizody(28)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (28)

Sněžítko (2022) (S03E01)

Asi nejméně očekávané pokračování ze všech momentálně běžících Netflix serošů je tu a je to dobře, aspoň bude brzy pokoj. I to, že jsme letos o dva díly chudší, dost kvituju. ()

Nezvaní (2022) (S03E02)

Jestli si někdo stěžuje na Netflix tvorbu filmů, která jede na kvantitu a nikoli kvalitu, měl by tady kouknout na přesný důkaz toho, jak vypadá situace, kdy přijde série méně jak rok po té předchozí. ()

Pět minut (2022) (S03E03)

Už je to fakt nuda a šeď a hoodně se přemáhám, abych při sledování nečučel spíš do mobilu na to, co si pustím, až tohle utrpení dojde svému konci. ()

Dobrá schovka (2022) (S03E04)

Největším handicapem celého Locke & Key je to, že se všecky rádoby zvraty recyklují z předchozích řad a tvůrci v tak krátkém čase od druhé řady nedokázali přijít s něčím neokoukaným. ()

Obležení (2022) (S03E05)

Fakt se snažím to sledovat, ale fakt je to už nuda, která nezaujme ani školáky prvního stupně. ()

Volný jako pták (2022) (S03E06)

Ty rádoby zvraty s neustálým převtělováním právě narazily na můj pohár trpělivosti. Naposledy jsem se takhle nudil u třetí sérky Babylonu Berlín. ()

Opona (2022) (S03E07)

Díky bohu, že je letos epizod jen 8, nevím, co bych ještě psal k dalším dvěma tak, abych neopakoval své rozhorčení. ()

Loučení (2022) (S03E08)

Celým jediným pozitivem, co mi bude z Locke & Key chybět, je Emilia Jones, na kterou se nejen dobře kouká, je ale i snaživou herečkou, což nám mimochodem potvrdila v oscarovém V rytmu srdce. ()