Bezúhonnou ženu obviní z vraždy manžela a její právnička si brzy uvědomí možnost existence širšího spiknutí. (Netflix)

Dechman

Konečne! Normálna, napínavá detektívka zo všetkým čo k tomu patrí. Dve hodiny utiekli ako voda a záver vygradoval, aj keď na môj vkus rýchlejšie ako prvá hodinka a štvrť. Že bola právnička predimenzovaná? A prečo nie? Veď život prináša všeličo. Herecké výkony boli pre mňa prekvapivé, takže naozaj asi vzniká niečo nové čo Netflix prináša... ()

hephaestus

začínajúca obhajkyňa si zoberie velke susto. na nahodu spoliehajuci sa film... cely film ok, zaver - akoby utal a za 10 sekund vyriesene... pritom zapletku som odhalil aj ked sa ma rejza snazil ojebabrat. ()

Nataraja

Kamera, střih, hudba jak z nějaké telenovely... jediný kdo film jakž takž zachraňují jsou herci. A přitom to mohl být docela fajn film. ()

Vaclav.Krali

Dobrý to bylo... vlastně víc než dobrý.... ještě že nejsem hnidopich a umím si film užít aniž bych šťoural.... vzkaz pro -oveckaoa- ten tvůj popis je naprosto mimo... to co píšeš, nedává hlavu ani patu. ()

evita_

Hneď v úvode upozorňujem, že to nie je film pre filmových fajnšmekerských kritikov a tak k nemu treba aj pristupovať. Herecké výkony sú priemer, pri mladej verejnej obhajkyni možno aj podpriemer, ale to v zásade vôbec nevadilo. Čo malo šmrnc bola tá zápletka a celkovo myšlienka. Fakt ma to bavilo, a to aj napriek tomu, že niektoré scény, konania, rozhovory boli nelogické. Jednoznačne si ale jebko zaslúžil tú jeho sprostú hlavu rozflákať tou bejzbolkou trošku lepšie, minimálne tak lepšie, aby sa z toho nepozviechal...Aha spoiler - sorry kamoši.... Keď tak vlastne čítam toto zhrnutie, ani neviem prečo som tomu dala 4 hviezdy, ale proste to tak cítim. A ak s tým nesúhlasíte, tak mi je to úprimne jedno a mám váš názor úplne v p... ()

Mike91

Povedený film s velice dobrým námětem, aneb jak paní Grace skočila na špek svému vypečenému manželovi, který mě ovšem bavil po celou dobu jeho působení ve filmu. Na to, že byl film natočen za docela krátkou dobu, tak je výsledek více než dobrý. Film položený do 120 minut plyne přiměřeným tempem a nechybí mu pořádná dávka napětí a v člověku vyvolává značnou míru nervozity. ()

peproch

Náboženský film o ztrátě milosti posvěcující, když se nechá důstojná starší dobrá křesťanka oblbnout fešákem, ale dostane šanci se skrz osvobození druhých zas z bídy dostat. mladá právnička zahlédne za zdánlivě jasným případem podivnost a odhaleno je spiknutí a sňatkové podvádění ()