Anne Gladden (Heather Angel) už má těch dětí ve škole plný zuby, zejména když si přečte, co napsal malý Willy (Sonny Bupp): „Úča je stará panna a já školu nenávidím.“ Anna si uvědomí, že je jí pětadvacet, podle tehdejších měřítek tedy je skutečně stará panna, a že nechce skončit jako její kolegyně Margaret Reed (Fern Emmett). Načančá se a vyrazí do parku, aby něco aspoň jednou zažila. Když jí tam obtěžuje nějaký chlap, sebere mu auto a ujede. Netuší ovšem, že auto je kradené a že na zadním sedadle pod kabátem veze mrtvolu. Poměrně brzy Anna zjistí, že po ní jde jednak policie, jednak šéf gangu Slick Copesco (William B. Davidson), kterému patří ten kabát a on nemá rád ani důkazy, ani svědky. Pro ni je ale podstatné, že sama objevila docela zajímavého mužského, Larry Camerona (John 'Dusty' King), kterému se porouchalo auto. (Peabody)

Flego

Bečková komédia o starej panne s mŕtvolou v ukradnutom aute. Bláznivé? Určite áno. Vtipná komédia s prvkami krimi má ústretovú minutáž a jednoduchú zápletku, ktorá pobaví. Druhé hodnotenie a druhá recenzia. ()

vitekpe

Roztomila krimi s nadechcem komedie. Heather je cvilemi trosku podobna Olivii de Havilland, mi prislo. Dej - holcina nahodou ukradne mafianum auto i s mrtvolou v kufru (coz nevi), po ceste nabere stopare, a my pak sledujeme nahanenou jak s policii tak mafii...vtipna beckova hodinovka. ()