Jenny vie, že život okolo nej ide ďalej. Že sa nesmie a nechce vzdať. Našťastie má okolo seba ľudí, na ktorých sa môže spoľahnúť. Ale aj tak je to všetko náročné. Každodenné vyrovnávanie sa s chorobou je najťažšie na psychiku. Jenny pomáha i to, že nakrúca krátke videá a tým pádom o svojej leukémii hovorí, delí sa o svoje starosti.  Okrem toho spoznáva v nemocnici aj dvoch super chalanov, Olivera a Tomáša, ktorí sa tam liečia už dlhšie. A tí pre ňu majú kopu dobrých rád. Hlavne jej ukážu, že aj v situácii, keď človek stráca všetky vlasy, je dôležité nestratiť zmysel pre humor. Ten nestráca ani babka Jenny. Večná optimistka doma „drží nad vodou“ Jennynho otca a hlavne jej brata Lea, ktorý sa bojí, že ochorie aj on. (TV JOJ)

brasek

Nepripadá mi to emotívne, nesedí mi týmto spôsobom vyrozprávaný príbeh. Stále mám pocit, že pozerám vzdelávací program pre školy. Konkurenčná televízia vytiahla podobný seriál vyššieho kalibru, kde hlavne herci sú nasadení do postáv ktoré im sedia. ()

• Na začiatku, keď Jenny (Barbora Očenášová) dotočila svoj blog a zloží telefón, môžeme si všimnúť v pozadí kameru. (EvilMatus)