foto

Vlastina Svátková

  • nar. 9.3.1982 (34 let)
    Myjava, Slovensko, Československo
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Deset let před rozpadem Československa se československým rodičům, slovenské matce a českému (přesněji moravskému) otci, narodila dcera Vlastina. Základní školu a gymnázium vychodila ve slovenském městě Myjavě. Patnáct let studovala hru na piano, chodila na hodiny zpěvu a kreslení. Věnovala se i tanci, psaní a recitaci básní, jež uplatnila nejen při pohřebních obřadech, kde začala svou profesionální kariéru (tedy v tom smyslu, že zde byla poprvé finančně odměněna), ale slavila úspěchy na mnoha pěveckých a recitačních soutěžích.

I když si Vlastina odmalička přálá stát se herečkou, přeci jen byla na této cestě  odbočka: studium masmediální komunikace na univerzitě v Trnavě a pedagogiky na Univerzitě Komenského v Bratislavě. Jako redaktorka působila v známých lifestylových magazínech a dnes má jeden z nejúspěšnějších blogů na Slovensku.

Poté se opět začala vracet ke svému snu, hraní. V televizních reklamách dostávala totiž stále více rolí, které byly založené na herecké akci. Takže zde opět navazuje na své herecké začátky v ochotnickém divadle, kde si oblíbila převážně pak role záporné. První filmová role na sebe nenechala dlouho čekat.

ČSFD.cz

Herecká filmografie

2017 Touha motýla
2016 Taxi 121
Všechno nebo nic
2015 Dítě číslo 44
Gangster Ka
Gangster Ka: Afričan
Kukučka (TV seriál)
Poslední vízum (TV seriál)
2014 Fair Play
Nevinné lži (TV seriál)
Zrádce (E09)
První republika (TV seriál)
2012 Framed (studentský film)
Lisa (studentský film)
2010 Ženy v pokušení
2009 Hodinu nevíš...
První krok (TV seriál)
Přešlapy (TV seriál)
Rytmus v patách (TV film)
2008 Černá sanitka (TV seriál)
Dark Spirits
Rudý baron
2006 Casino Royale
2004 Pojišťovna štěstí (TV seriál)

Dokumentární

2015 Film o filmu GANGSTER KA (TV film)
2010 Necenzurovaný Film o Filmu Hodinu nevíš (TV film)

Hudební videoklipy

2015 Slza: Katarze (hudební videoklip)
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace