Nebezpečné lži

• USA Dangerous Lies

Starý bohatý muž zemře a odkáže svoje sídlo nové opatrovatelce. Vtáhne ji tak do spletité sítě nedůvěry, podvodů a vražd. (Netflix)

Kienast

Tohle se hrubě nepovedlo, absolutně nevím co tím chtěl autor říct. Není to horor, není to thriller a z těží to lze označit za drama. Nudný špatný film. 2/10 ... Hvězdičku dávám za Camilu Mendes pro kterou mám slabost z Riverdale. ()

petikacka

No dobrý, nebyla to úplná hrůza...Měla jsem spoustu představ jak to dopadne, ale nakonec to dopadlo úplně jinak. Žádný převratný film, ale dívat se na to dá. Za mě 70% ()

rublik05 odpad!

Nebezpečné lži mi zpočátku přišli nápadně podobné skvělé detektivce Na nože (Knives Out), která běžela vloni v kině. Ovšem tady se bohužel dostáváme do úplně jiných kvalitativních sfér. Faktem je, že film je pojatý poměrně nezáživně a jeho první polovina diváka prakticky unudí k smrti a nic moc nenabízí. Druhá půlka se již trochu rozjede, dojde i na nějaké ty zvraty či drsnější scény. Celkově je však děj velmi jednoduchý, plný až do očí bijících hloupostí a nesmyslů, je také dost předvídatelný a téměř bez nějaké hutnější atmosféry. Postavy se chovají extrémně iracionálně, herecké výkony velice umělé a nepřesvědčivé. Závěrečné rozuzlení vlastně vůbec nepřekvapilo, spíš jen utvrdilo v tom, že tohle je fakt velký špatný. Thriller úplně o ničem, zbytečná ztráta času. 0/10. ()

Shitonit

Na první pocit je to takový nezáživný. Celkově se však jedná o rafinovaný, napínavý, rychle utíkající přímočarý drama, který závěrečným vygradováním vyvolal velmi příjemný pocit. Nevím teda jestli to bylo tím filmem, nebo tou hromadou čokolády, co sem k tomu sežral... Ale každopádně mi pak bylo fajn. ()

Hemlock

Pravděpodobnost této zápletky je opravdu mizivá, ale budiž, to bych ještě zkousnul. Nezkousnu ovšem žánrové zařazení filmu, protože se v žádném případě nejedná o horor a thriller to připomíná jen vzdáleně. Navíc zprvu sympatické postavy se začnou chovat úplně debilně, až si říkám, kde je vlastně práh manželské tolerance - zřejmě by přesně mířený kopanec do manželovi prdele byl brán jako rasismus. Záporák byl fajn a dům opravdu pěkný, takže dávám dvě hvězdy a více se k tomuto snímku vracet určitě nebudu - 35%. ()

Mamlas

Takový pomalejší, ale vcelku dívatelný thrileřík. Až do konce není úplně zřejmé o co komu jde, rak to bylo i dicela zajímavé. (44%) ()

megajalec

Je to pozerateľné, ale keď to vidieť nebudete, o nič neprídete. Chýba tomu väčšia iskra, napätie, ktoré pri krimi filmoch očakávate. A samozrejme atmosféra. ()

Kushina

Vše začíná naprosto zcela nevině. Avšak náhodou se do hry vloží policie, diamanty, 2 lupiči, mrtvý muž a z celku poklidného života se stává boj na život a možná i na smrt. Film jako takový nenudí, prvních 30 min je možná nudných, ale jak se to začne zamotávat a rozuzlovat, tak o napětí alespoň v béčkovém podání není nouze. 50% ()

lineker

Moje favoritka z Riverdale v rádoby hororu o jedné ošetřovatelce, které spadne do zoufale prázdného klína nečekané dědictví plus nějaké drahé kamínky. Má to ovšem několik háčku, které se poměrně dlouho daří udržet pod pokličkou. A to je jedna z mála devíz jinak strašně fádního a provařeného thrilleru. A pak samozřejmě ta Camila Mendes, na kterou se strašně hezky kouká. ()

pjpakosta

Tento film ve své podstatě neudělal nic moc špatně. Kdybych ho rozebral, splňuje to, co od něj čekáte, ani po tvůrčí, ani po technické stránce neudělal nikterak velikou chybu, ale přes to přeze všechno to ve výsledku nefungovalo... ()

sadsammy

Každá minuta a každá chvilka mě přišla neskutečně nudná. Příběh je na nic, hra herců ujde... celkově zklamaní a ztráta času. ()