Game

• USA Snickers – Game (více)
všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2010, 1 min

Real Tom Hardy

"TY KOKOT, CELÝ DEŇ MA LEN BUZERUJEŠ!" ----------- Bolo na čase preraziť na ČSFD ďalšie dno a po hodnotení/komentovaní porna a neskôr hudobných videoklipov sa oficiálne púšťam do reklám. Rozmýšľam, či je ešte niečo pod tým, čo by sa dalo preraziť, no okrem hodnotenia jednotlivých epizód, z čoho mám averziu ako hrom, mi nič iné nenapadá, takže pozitívna správa, aspoň som na konci cesty! No a ako inak by som mohol začať, než svojou dlhodobo najobľúbenejšou – ako vždy očarujúca babička Betty White hrajúca americký futbal na špinavom bahnistom ihrisku aj s Vigodom, kde tomu celému dominuje SK dabing, ktorý je o kus lepší než originál? Sem s tým! Dávam si ju pravidelne už roky, vždy po nej dostanem chuť na Snickers (marketing úspešný?) a instantnú nostalgiu roku 2011. --------- HD US verzia / Prerobená HD SK verzia / Stará SD SK verzia --- Keď som kutral na Googli, narazil som na celkom vtipnú sťažnosť, ktorú výrobca žuvačiek Wrigley podal Rade pre reklamu, vraj je diskriminačná, dosť som sa smial, keď som to čítal. ()