Ramanam

I když je příběh ve své podstatě přímočarý a nevybočuje z řady mnoha podobných, tak díky hereckému obsazení dokázal navodit velmi příjemnou a pohodovou atmosféru. Pooja (P. Bhatt) je dcerou lodního magnáta (A. Kher) a je zamilována do herce, kterého si chce vzít. Její otec je však zásadně proti, k čemuž má více než pádné důvody, které zamilovaná Pooja nechce slyšet a sveřepě si trvá na svém. V náhlém pohnutí mysli se rozhodne spor s otcem vyřešit po svém a uteče, rozhodnuta se vydat do Bangalore za svojí láskou. V autobusu si k ní přisedne novinář Raghu (A. Khan), ale nadšená tím rozhodně není. Pooja utekla jen s minimem prostředků, takže když je navíc okradena a autobus při jedné ze zastávek zmešká, nemá na výběr a musí přijmout pomoc, kterou ji Raghu ochotně nabídne. Tomu se Pooja líbí, ovšem ona vidí jen svého herce a na Raghua se dívá přezíravě. Na cestě je čeká mnoho obtíží, včetně místních kriminálníků, kteří chtějí odměnu za její nalezení i detektivů, najatých jejím otcem. Je jasné, že neustálé rozepře a vzájemné škádlení společně s dobrosrdečností Raghua povedou k postupnému sblížení. Bude to však stačit.....? Ze začátku jsem měl mírné obavy, kam se příběh posune, ale ty byly naštěstí zcela liché. Jak se na scéně objevil A. Khan bylo jasné, že toto si skutečně užiji. Ani P. Bhatt nezůstávala pozadu. Musel jsem si malinko zvykat na její „háro“, ale to netrvalo dlouho. Jiskření mezi nimi bylo právě to nejkrásnější. Jako vždy potěšil i A. Kher, ten zklamat ani neumí. K tomu výborná hudba... Za nečekané překvapení moc rád přisuzuji slabší čtyřhvězdu. I s málem se dá mnoho udělat. ()