Cry Havoc

Trevor

Novinárka prichádza za najhľadanejším zločincom FBI s cieľom získať životne dôležité interview. Muž je známy tým, že natáčal snuff pornografické filmy pri ktorých dochádzalo k zabijaniu žien a nešlo teda o žiadne podvrhy. Zistí však že namiesto rozhovoru jej pôjde o život...iba okrajový obsah a aj to som bol k hlúpemu príbehu zhovievavý. Livingdead má pravdu ked tvrdí že ide o stratu času. Avšak prave bezfarebny les, záporák a ako spomina další uživateľ fejkový Bronsson aspoň trochu prinutia divaka film sledovať. Kto to vydrží takmer do konca dočká sa 2 vyborných záberov, jednak útek novinárky po pláži a najmä poprava strážcu detektívom ktorý patra na vlastnú päsť z pohľadu obete stoja zato. Inak sotva pozerateľný horor a to si tie béčkové dokážem celkom vychutnať. ()

darkrobyk

Hned v úvodu je třeba říci, že jde o ptákovinu. Já to věděl, a tak mne žádné nepříjemné překvapení nečekalo. Blonďatá reportérka (E. Sweetová) by ráda prorazila mezi špičku v oboru, a tak si domluví schůzku s jedním z nejhledanějších zločinců, který žije na tajném odlehlém místě. Tenhle muž natáčí snuff. Různým způsobem láká především ženy, jimž slibuje, že z nich udělá filmové hvězdy. A nebo nabízí soutěž, v níž je možné vyhrát miliony. Ve skutečnosti čeká na všechny oběti maskovaný zabiják, který je před kamerami brutálně zabíjí. Chudinka reportérka si naivně myslí, že po rozhovoru jen tak odjede. A pak je tu Charles Bronson! Tedy jeho velmi zdařilá kopie. Policajt, co hledá svoji dceru, protože i ona se nechala zlákat úchylným milionářem - zločincem. Jenže Bronson se musí utkat nejen se zabijákem, ale také se soukromou armádou padoucha, co mu slouží. Vyšisovaný look, počítačový oheň (sic!), mizerné výkony a laciné gore. Tedy to je na celém filmu nejlepší, byť po většinou se jedná o gumu a kečup. Ale vytahování střev, vrtání, usekávání, rozsekávání a další smrtící činnosti jsou zábavné. Jo a Bronsonovi se všechny kulky střelců vyhnou. I když se zdá, že film vás buď znechutí, nebo nadchne, tak já zůstal někde uprostřed cesty. Jako zábava, proč ne... ()

oveckaoa

Herec co si hraje na Charlese Bronsona se prochází s revolverem lesem kde ho nahánějí chlápci s kulomety (ani jeden se netrefí) s chlápkem co vraždí ženské a hledá svoji dceru. Stálo to 4 miliony údajně podle Imdb a celý rozpočet asi padl na rezervaci toho lesa trikově je to na úrovni starých italských zombie hororů (na film z roku 2020 smutné jako chápu, že ne každý má na kvalitní triky,ale takhle teda ne) má to nevyhovující hudbu záporák si hraje na Jasona z Pátku 13 a nemá to žádný konec (možná chystají pokračování). Ta 1 hvězda je za vraždu nebozezem za gore a za to, že postava u, které jsem tipoval, že přežije umřela jinak nevím o pochválit. 20 procent ztráta času. Díky za titulky petrik1 ()

pornogrind

Hledal jsem nějakou jatkařinu a narazil na Cry Havoc. Hned první záběry naznačují že půjde o nízkorozpočtový film. Což mě osobně problém nedělá, protože jak je známo i za málo peněz se dá pořídit hodně muziky. Tady to platí ale jen z poloviny. Ve filmu sledujeme dvě dějový linky (který se nakonec prolnou) z nichž jedna je o killerovi a druhá sleduje trapnej klon Charlese Bronsona v podání Roberta Bronziho. Když je na scéně killer Havoc vše šlape jak má. Jakmile ale nastoupí klon Bronsona a jeho naháněčky s ochrankou je zle. Na Cry Havoc musím ocenit killera a jeho masku, slušnej bodycount a na nízkorozpočťák obstojný gore efekty. S kamerou je to jak na houpačce. Některý záběry jsou přímo luxusní ale někdy je to děs běs. Líbil se mi i našedlej filtr kterým je většina scén točena. Herci jsou jalový ale to nevadí protože stejně většina chcípne buď pod "rukama" Havoca nebo je sestřelí Bronsonův klon. Za mě scény s R. Bronzim sráží film hodně do kolen. Kdyby si Rene Perez tohle odpustil tak mohl být Cry Havoc hororovej béčkovej nízkorozpočťák jak víno. ()

kingik

Když máte přebytek asi tak tisíc dolarů, je nejlepší jej investovat do pokleslé kultury. Takový film o tupém zabijáckém monstru z masa a kosti je skvělá investice. Pak už jen stačí obvolat ochotné ochotníky, mezi nimiž vévodí Robert Bronzi coby "reinkarnovaný" Charles Bronson, načež holka, se kterou jste trávily včerejší postelové hrátky, vám dá tip na sympatickou blond béčkovou herečku Emily Sweet, co ráda bude po lese za pár drobných pobíhat se sekerou v ruce, aby se ubránila nemilosrdné mašině na zabíjení jménem Havoc. A Richard Tyson, který v dávnověku zavadil o bujarou školku s Arnoldem Schwarzeneggerem, ani tentokrát nehodlá ustoupit z rolí padouchů a rovnou představuje výstředního milionáře, který láká single dívky na svou tv show, ve které herecký casting končí rozdrcenou lebkou a hodně pošramoceným zevnějškem. A když je rozpočet moc nízký, respektive může kdykoliv být předčasně vyčerpán, reálně hrozí, že závěr filmu bude nedotažený, otevřený a prostě jakkoliv neuspokojivý. A tak se taky stalo. Průběh je ve vzorových intencích pokleslé hororové podívané, kdy mačetou porcované gumové figuríny dělají čest výrobcům z Gumotexu. Následně si na své přijde i divák nemrava, jelikož k mání je i nějaké to odhalené poprsí, hlavní představitelka v tomto ohledu také nezůstává pozadu, ačkoliv si přes vnadný hrudník povětšinou cudně dává ruce. Rene Perez natočil svůj nejlepší film, ovšem měl hlavně smůlu na nedostatek financí, aby měl vše zdárně ošetřené. Násilné scény vypadají obstojně, ovšem jen ve své kategorii. Vždycky se totiž při jejich prezentaci dá nechtěně uchechtnout, do toho Robert Bronzi, jenž se film od filmu poctivě zlepšuje, z ochotníka rázem povýšil na čtveráka z policejních kruhů, který se dá brát i vážně. A Emily Sweet je pak ideální volbou pro hrátky s jejími ohroženými i obnaženými tělesnými partiemi. Hororově mile drsná a nezamyšleně vtipná podívaná. 7/10 ()

• Poté, co se reportérka osvobodí z provazů, v čase 50:55, sundává si bílé šaty a oblékne modré tílko, které je celé od zaschlé krve. V následné přestřelce mezi ochrankou a policistou, kdy spoza stromů zaútočí sekerou na ženu, která ji přivezla, má ale tílko čistě modré bez krve. (SsgtJira)