Brittany Murphy: Záhadná vražda ID

• USA Brittany Murphy: An ID Murder Mystery
USA, 2020, 43 min

Režie:

Bryan Gildner

Brittany Murphy (a.z.), Sharon Murphy (a.z.), Simon Monjack (a.z.)

Svět ohromilo, že hollywoodská superhvězda Brittany Murphy zemřela ve věku 32 let. Když se všude šíří šokující obvinění, začne její otec hledat odpovědi. (TV ID Xtra)

*CARNIFEX*

Názov tohto dokumentu, je rovnako od veci, ako podstata hľadania “záhady” v tomto prípade. Niektoré projekty od “ID” stoja za pozornosť, ale “vražda” Brittany Murphy??? Tej absolútne priemernej herečky a fetky z Hollywoodu, ktorá sa hodila okolo krku jednému absolútne nechutnému, bachratému podvodníkovi, s ktorým žila v trojuholníku so svojou matkou? Zmárnený život je nepopierateľne tragédiou, no toto je investigatívny dokument, ktorý by mal vyvolať pochybnosti? V ktorom sotva rotujú 4 fotky, 2 video zábery, či celkovo do dvoch minút, zostrihané rozhovory, ktoré vo svojej podstate neprinášajú žiadne relevantné informácie, iba akési “úvahy” - ČO SA ASI STALO? No Ja teda neviem, ale táto epizóda mi príde úplne zbytočná, pričom divák, ktorý je v kriminálnych dokumentoch a ich spracovaní zbehlý, pričom očakáva niečo doslova podstatné, bude veľmi sklamaný. Strata času, lebo tam, kde nie je žiadna záhada, tam netreba ani žiadnu očakávať. ()