Komisař Rex - Série 1 (1994) (série)

Střelba na Rexe (S01E14)

(epizoda)
  • Rakousko Schüsse auf Rex (více)

Komisař Moser je korunní svědek v přelíčení s vrahem ruské národnosti Kareninem. Před soudem však překvapivě stáhne svou výpověď, a zločinec je kvůli tomu prohlášen nevinným. Důvodem podivného komisařova chování je strach o věrného čtyřnohého přítele Rexe. Organizátoři nájemných vražd totiž psa ukradli a jsou ochotni vydat ho pouze výměnou za Kareninovu svobodu. Moserovi kolegové naplno rozjedou pátrací akci a brzy Rexe objeví na malém statku za Vídní. Podaří se jim také zadržet zločince, který se chystá odletět do Petrohradu? (TV Prima)

Wacoslav1

Rex je v ohrožení a to jeho páníček nemůže nechat jen tak! I když je proti svému přesvědčení přinucený ke křivé výpovědi, tak se přesto nevzdává pátrání po svém čtyřnohém kamarádovi. Vydařená epizoda na závěr první série ve který bych snad ocenil jenom nějakou tu vypjatou přestřelku na závěr, ale to je detail. Možná je to laciný, ale s emocemi se tu dobře pracuje a divák si tak nepřeje nic jiného, než aby byl Rex zachráněn, Morreti to celý rozseknul, a hnusnej padouch neutekl před zaslouženým trestem. Možná, že je to naivní pohádka, ale já to v dětství fakt žral, a klidně se na to kouknu i dneska.85% ()