silentname

"The Christmas Aunt" môžem jednoducho okomentovať ako film, ktorý bol prekvapivo lepší, než som čakal. Názov bol dosť zvláštny, okrem toho to nepôsobilo veľmi zaujímavo, no ako som sa do filmu dostal, prekvapilo ma, ako veľmi príjemný, čarovný, láskyplný a hlavne zaujímavý v realite bol. Vždy je dobré ak naši hlavní hrdinovia majú spolu nejakú históriu. Dokáže to vzťah medzi nimi urobiť zaujímavejší. Keshia Knight Pulliam je podľa mňa lepšou herečkou než si tento film zasluhuje. Mnohé emocionálne momentky dokáže spracovať s absolútnou presvedčivosťou a chémia medzi ňou a Jarodom Josephom funguje veľmi dobre. Decká sú tu skutočne zlaté a spôsob ako v nich prebudí čaro Vianoc je pre mňa úžasný. Nie aby deti písali Santovi, ale Santa bude nechávať listy deťom, aby veci boli pre ne väčšou radosťou a záver je podľa mňa veľmi pekný. Hoci sa to neubráni nejakým tým klišé, tak nie sú prevarené a film je celkom pozerateľný. A má to aspoň pár magických momentov, ktoré to dokážu nejako vo mne utlmiť. Proste milujem Vianoce. Hodnotenie: B+ ()