Fury odhaluje skryté skrullské spiknutí. (Disney+)

LukasTron

Jsem doopravdy rád,že si i 3 díl tohohle seriálu drží kvalitu obou předchozích dílů. Příběh pořád dává smysl a myslím že se pořád vylepšuje, a stejně tak si seriál pořád drží ten odznak politického thrilleru jako má film Captain America:Winter Soldier. FINÁLNÍ RECENZE: 9,5/10 ()

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 3 Tretia epizóda seriálu Secret Invasion je exploziou akcie a emócií. Seriál sa posúva na ďalšiu úroveň, keď sa odhaľujú nové vrstvy príbehu a naše očakávania sú naplnené. Táto epizóda je plná prekvapení a zvratov, ktoré mňa úplne pohlcujú. Príbeh pokračuje v odkrývaní pravdy o mimozemských infiltrátoroch a postavy sú vystavené nečakaným konfliktom a rozhodnutiam. Napätie stúpa a každá scéna prináša nové otázky a záhady. ()

Tom10000

3.díl. Gravik plánuje zaútočit ponorkou proti letadlu OSN, čímž hodlá rozpoutat třetí světovou válku. Akci pojmenuje Neptun, podle ponorky, jež zaútočí, a celou ji zašifruje heslem. Na něj se pokouší přijít Fury, jenž se bude muset omluvit Thalosovi, aby měl alespoň jednoho přítele, a spolu se vydávají najít Boba, od nějž celá akce vychází. Ani jeden z nich však není schopen z něj vytáhnout onen potřebný kód. Nezbývá jim než kontaktovat G´aiu, jež posílá svému otci přes šifrovaný telefon ony vzkazy. Té se sice podaří na heslo přijít, avšak při úprku z Černobylu je Gravikem zastřelena a umírá. Gravikova mise totiž uspěla, ač se akce jako taková nezdařila, jelikož zjistil, kdo ho zradil (...). 75 procent. Dobrý díl, jen smrt G´aii je celkem nečekaná. ()

ENDGAMEBOY

Další epizoda nevypadala špatně. Hlavně Nick Fury a skrull Talos jsou skvělá dvojce neboli parťáci. Ale jsem zvědavej na další epizody protože už je to půlka seriálu. Za mě takových 8,25/10. ()

tein

Neskutečná hovadina, zdlouhavé a nudné, bez pořádného děje a hlavně se tu kecá a kecá a kecá... Toto už začíná spadat na úroveň "Růžovky" nebo nekonečné Ulice. Jde vidět, že MCU už došli nápady a jen generují jednu sračku za druhou, aby uspokojili těch několik, čím dál tím míň stále ještě věrných, fanoušků, kteří asi dokážou sežrat úplně vše, a jak vidno zde z hodnocení, tak si při tom ještě mlaskat. ()

ReproBoy

Vzdyt je to další marvelovská unavená sračka. Neměly prachy na superhrdiny, pak se člověk musí spokojit s VFX. Je to kravina. Kdyby byly skrullové opravdu takovej problém, tak fjůry zavolá keptn marvel a je to. Takhle jednoduchý to mohlo bejt. neeee, oni se v tom hovně budou pitvat, až se v tom hovně nikdo nevyzná. ()

Johny203

Ak chce Marvel aby sme im žrali tie kecy o 2000 mŕtvych tak to mal už v prvej epizóde ukázať ale namiesto toho sme videli len akýsi nepodarený výbuch mimo ľudí blízko miesta kde ich boli nižšie stovky a nie tisíce, navyše absentoval akýkoľvek záber na obete, napriek tomu nás Marvel už dve epizódy otravuje sprostosťami o dvoch tisícoch zabitých.... ()