Gong fen you xia

• USA Pink Force Commandos

Karlos80

Pokračování téhle lahůdky: http://www.csfd.cz/film/98157-hong-fen-bing-tuan/, jinak opět těžký bizarní mix, z říše snů a fantasie, je tu trochu od komedie, akčního filmu, fantasy, až po spaghetti western. Western je tu zastoupen asi nejvíce. S první částí to ale moc společného nemělo, převzatý Morriconeho hudební motiv však i nadále zůstal, divák zde vidí i některé pomocné záběry z prvního filmu, pro mě nevysvětlitelné, patrně měly asi za úkol nastínit pozadí některým postavám, nebo tu byly jednoduše pro oživení, je tu sice podobná skupina holek-bojovnic ("Pink Force") se společnými znaky (každá vyniká v něčem jiném, to je ta pestrost kterou mám rád), cool fena s cíčkem zůstala, ta mi utkvěla v paměti asi už natrvalo, ale pokud mě paměť neklame, tak všechny holky v prvním dílu byli nakonec zabiti-no což, a navíc tato verze je tak neuvěřitelně ztřeštěná a zmatená, že po skončení filmu budete mít tak akorát totálně vypláchnutý mozek, jakou že jste to sledovali šílenost, opravdu film od začátku až do konce odporuje jakékoliv logice (možná jsem ho ale jen nepochopil) a místy je hodně hloupý, děj-příběh (pokud se v tomto případě dá o nějakém vůbec mluvit) přeskakuje z místa na jiné místo, během pár minut, a to bez jakékoliv souvislosti, ale film stále nadmíru zábavný a akcička je tu opravdu těžkotonážní a kvůli ní by měl film fandu podobných "karate/kung-fu" záležitostí především přilákat. Takže vypnout mozek a bavit se, film je napěchovaný akcí k prasknutí, různými bizarními postavami (mmj. Ku-Klux-Klan, komunisté, arabští šermíři, čínští kriminálníci, nacističtí vojáci, a další postavy vystřižené jak z komixu) nechybí napětí a samozřejmě krásné ženy, krásných akčních sledů je tu stále dost, možná dokonce víc než v jedničce, ale v sumáru toto pokračování na ní nemá. Stále ale supr, nekonvenční a značně invenční raritka, která jistě potěší, pokud na ní narazíte, nenechte si ji ujít. ()

corpsy

Ide vlastne o to isté, ako GOLDEN QUEEN´S COMMANDO, s tou výnimkou, že je to menej zábavnejšie ( nie však menej akčné ). Torta psíka a mačičky, sa tentoraz opäť vydarila. ()