Surrogate

Natalie (Kestie Morassi) je samoživitelka, která se musí při výchově své dcery Rose (Taysha Farrugia) hodně spoléhat na svou vlastní matku Annu (Louise Siverson) a jejího bratra Williama (Darcy Kent). Je to proto, že Natalie je také zdravotní sestra na plný úvazek, což vyžaduje, aby jednou za čas pracovala mimo město a byla tak pryč od své rodiny.
Jedné z těchto nocí se Natalie setkává s podivnou ženou, která ji žádala o pomoc. Rozhodla se ji ignorovat. Když se Natalie té noci opět setká s touto ženou, které se snaží zachránit si život, nevědomky se stane „náhradníkem“ strašidelné entity. Po návratu domů Natalie projeví všechny znaky těhotenství, které mate doktory a okolí. Přitáhne také pozornost Lauren Balmer (Jane Badler), pracovnice sociální péče o děti.
Nataliiny mateřské instinkty se aktivují, neboť fantomová přítomnost se změní na fyzickou a všechny její blízké ohrožuje. Existuje nějaký postranní motiv? Nebo je příčinou vší té zlomyslnosti nějaké nadpřirozené zlo? (LIVINGDEAD)

LIVINGDEAD

Chtěl jsem dát 40%, ale za ten stupidní konec jen 20%. Hollywoodské efekty zde nenajdete, spíše levný film s amatérskými herci. ()