Ostrov delfínů

všechny plakáty

Čtrnáctiletá Annabel žije po smrti rodičů v karibském ostrovním ráji se svým dědečkem a delfíní kamarádkou Mitzy. Vše se má změnit, když si dívku chce její druhý děda odvézt do New Yorku. Annabel a její kamarádi musí vymyslet, jak to udělat, aby na ostrově mohla zůstat... (TV Prima)

Arsenal83

Myslel som, že doby Flippera sú už dávno preč, ale niekto vytiahol kostlivca zo skrine a deťom to stačiť predsa bude. Rovnako tak aj vtipy typu: „Prečo kraby nemajú peniaze? Pretože sú na dne.“ Hneď mi bolo jasné, že pôjde o film pre deti a tak som ho aj bral, lenže zhruba od polovice sa to pre mňa z nepochopiteľných dôvodov mení na rodinnú drámu, ktorá deti len ťažko baviť môže. Takže celkovo to žánrovo hodnotím ako rodinný film, ale menej podarený. ()

Marze

Mořské delfíní drama s dobrým napětím. Film nabízí pěknou rodinnou podívanou mimo hormony. Nad průměr snímek nic nevytáhne. ()

Pecan206

Velmi naivní film, který je podán spíše pro děti, nesmíte nad tím moc přemýšlet 🙂 Pak je to vcelku koukatelné, koukat tedy jedině s dětmi ()

jopal odpad!

Tak tento "film" je momentalne adeptom u mna na Sracku roka. Tak stupidne herecke vykony, primitivny dej, debilne dialogy a silene sceny som nevidel ani nepamatam. ()

Johnny.ARN odpad!

Nenechajte sa zapáliť názvom, bol tam len jeden. Scenárista má zjavne celoročnú dovolenku a napozerané kanadské rodinné sračky, tak si pomyslel, že bude skvelé to spojiť. Pridal do toho pekné prostredie a Flippera, aby to bavilo aj deti. Desná sračka, ktorú by snáď nekúpila ani Markíza na sobotné dopoludnie. ODPAD! ()