Delfín Flip (1995) (seriál)

jednu za Jessicu Alba, inač celí ten seriál nestál za nič,príbehy o delfínoch, tuleňoch alebo psoch ktorý vždy všetko zachránia v poslednej chvíli sa mi s celej duše hnusia.

Sheena (2000) (seriál)

len čisto za tu ženskú :))

Návrat do budoucnosti (1985)

Vynikajúca Sci-fi komédia od Roberta Zemeckisa ani po rokoch nestráca na kvalite,dvojica Michael J. Fox a Christopher Lloyd si dokonalé sadnú,film vás hneď od začiatku vtiahne do deja a nepoľaví až do geniálneho konca.Back to the future patrí bez pochyby k najlepším Sci-fi filmom s tématikou o cestovaní v čase (100%).

RoboCop 3 (1993) odpad!

Tak to je priveľa,tušim som ešte nevidel film ktorý dokáže tak dokonale zničiť celú trilógiu na vynikajúci prvý diel to ani z ďaleka nemá (12%).

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

Smial som sa síce ale len nad trápnosťou tohto filmu,Jean-Claude Van Damme je proste hrozný herec a svoje ,,umenie" tu predvádza bez kúska hanby (7%).

Replikant (2001)

jednu * za tupí výraz Jeana-Claudea Van Damma ked sa snaží hrať.

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (2005) odpad!

Tak to je vrchol trápnosti ,horši než scenár k tomuto filmu sú snáď len herecké výkony takzvanéeho Žraločáka a Lávovky,Pozor táto sračička je len pre deti do 7 rokov (5%).

Pokémon navždy (2001) odpad!

ach dalšia kravina o pokémonoch,a toto je hádam najhoršie pokračovanie aké som videl ,prosím už stačí netýrajte nás viac.

Legenda o slavném návratu (2000)

Krásny príbeh s mne doposiaľ neznámeho golfového prostredia,Robert Redford tu predvádza svoje režijne umenie a musím priznať že to robí bravúrne,film drží predovšetkým vynikajúci scenár a hlavne herecké výkony Willa Smitha,Charlize Theron a Matta Damona ktorý to hrajú fenomenálne,celí dej je podporený vynikajúcim hudobným doprovodom spolu s kamerou, môžem len odporučiť(95%).