Hotel Transylvánie: Transformánie (2022)

Na štvrtý diel obstojné. Hlavné postavy sú všetky na facku a nie je tu žiaden poriadny vtip, ale aspoň je to farebné a má to rýchly spád.

Wolf Like Me (2022) (seriál)

Podivný pár osamelých ľudí, ktorí sa voči sebe otvoria. Okrem nocí, keď je spln, vtedy ona nikam nemôže a keďže má plánovacie schopnosti sliepky, solidne si pri západoch slnka zašprintuje. Komorné. Dopozerané len preto, že príbeh prvé 3 časti budujú postupne a dokopy to má 6 krátkych.

Wolf Like Me - Episode 3 (2022) (epizoda)

OK, hurá, vysvetlenia. Keďže to má len 6 dielov, tie druhé tri už dám tiež.

Wolf Like Me - Episode 2 (2022) (epizoda)

Podobné ako pilot, len depresívnejšie a s cliffhangerom. Prečo všetko zas na posledné sekundy?

Wolf Like Me - Episode 1 (2022) (epizoda)

Divné pojatie. Predpokladám, že ona bude nejaká forma každonočného vlkodlaka, ale celý pilot je len o tom, že je povedzme neurotická a stretla milého neškodného týpka s 11ročnou nepokojnou dcérou. Nemá rada niektoré reštiky a niektoré pesničky a rada odchádza uprostred rozhovoru, ale to je tak všetko. Ešte diel pozriem.

Králova dcera (2022)

Doslovná absurdná rozprávočka, kde v 94 minútach stihnú všetko, takže sa s ničím veľmi nepárajú a idú bez cavykov krok skok krok k očakávaným cieľom.

Kingsman: První mise (2021)

Velke sklamanie. Ma to svetle chvile, ale aj tie casto nicia dlhsim tlacenim na pilu. Pribeh by mozno ako tak obstal v inom filme, ale nemozu len tak na zaver zvolat meeting par nahodnych postav a hovorit tomu sucast Kingsman serie. Ad boje, snazili sa, ale uprimne tou dobou uz som bola prilis otravena, nez aby som sa vedela len tak nadchnut, a za druhe pozretie mi nestoja.

Pivoting - My Friend Died! (2022) (epizoda)

Na mňa priveľa moming a tlačenia situácií do rádoby komického extrému. Slabšie, ale stále potencionálně enjoyable.

Pivoting - If She Could See Us Now (2022) (epizoda)

V štýle Sex and the city a podobných dievčenských partií, kde je super, že sa majú navzájom rady, lebo všetci ostatní majú problém s nimi vydržať. Rozprávajú ale rýchlo, prekvapivo nenudili, budiž.