Moon Knight - Problém s akvarijní rybkou (2022) (epizoda)

Nie zlé, ale najzaujímavejšie časti sú vystrihnuté a 45 minút z tých 47 sledujeme neškodného nezaujimavého chlapíka v strednom veku.

Truman Show (1998)

Videné až 2022. Stále má čo dať a sleduje sa dobe, aj ako starina bez Ryana Reynoldsa. :)

Ztracené město (2022)

Nie vsetko fungovalo, ale uchechtli sme sa v kine nahlas opakovane. A to sa pocita.

Halo - Kontakt (2022) (epizoda)

Hry som nikdy nehrala a trailery som nevidela, išla som do toho teda len s povedomím, že ide o scifi podľa hry a veľmi potenciálne odpad. Takže som potešená, že odpad to nie je. Uvítala by som menej hluchých miest a hlas Master Chiefa ma nalákal na viac než Pabla Schreibera, ale v zásade pilot môže byť a dúfam e2 bude menej o rodine a nových priateľstvách a viac o akcii.

Ambulance (2022)

Stres vyrobili solidny, popkorn mi zmizol rychlostou blesku. Kameru si niekto uzival, tam zbytocny zlet z budovy, tam prelet scenou, tam zmatok, ked trochu tukli nejake auto... :) Kym boli v sanitke, bola som s tym ok, lebo ved veci buchali obrazom aj zvukom, aj som sa parkrat uchechtla, a proste nemozu pri 90 min autonahanacke len sediet a plestit oci pred seba, to je jasne. Mimo nej ale dej zle nedobre. Ako celok je to fajn na jedno pozretie. Len tak bokom, Cal je najodflaknutejsia paramedicka, aku som videla poslednych 10 rokov, b-ckove serialy ich maju lepsie odohrate. Ale je naozaj velmi pekna, no.

Pes (2022)

Neškodné.

Projekt Adam (2022)

Reynolds prekonava sam seba. Nie len ze cely film drzkuje ako obvykle, ale tento drzkuje dokonca sam so sebou. :D Ale srsly, neskodny rodinny scifi filmik, ako taky je ok a vlastne akcny nadpriemerne.