Zápisník jedné lásky (2004)

Ajajaj, preslazeny jako Brno. Rachel mi byla, ale zatracene protivna jejim chovanim, hlavne v prvni hodine, pak se to sice o neco zplepsilo, ale stejne to nestaci na lepsi hodnoceni. Film je natocenej v roce 2004 a me podle kamery prislo jako kdyby to bylo v 90 letech. No proste a jednoduse, 2 hodiny je, ale zatracene dlouha doba a film proste nema na to, aby divaka bavil ani 30 minut, podle meho nazoru. Takze 3***

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Horor meho mladi, hned to vriskotu nejobavanejsi vrah (asi protoze jsem jiny neznala, ale v 11 nebo 12 celkem uspech) :D takze 3*** za tech 200 metru domu co jsem musela strachy protorpet, kdyz jsem se vecer po filmu vracela...

82. Annual Academy Awards (2010) (pořad)

Nemuzu bohuzel dat plnej pocet, at uz kvuli neustalejm reklamam (buh chran pred Pacifikem), hroznejm ceskejm komentatorum a nebo urychlenemu konci. Jinak samozrejme gratuluji vsem vyhercum a doufam, ze pristi roky to bude lepsi a lepsi.

Na sv. Valentýna (2010)

Film rozhodne neurazi, zabijete tim cas, nektery pribehy vas budou i bavit, co vic si od komercni love komedie prat? Ale! Spousta a spousta znamecjh tvari a myslim, ze je to na jeden film az moc.

Změna je život (2010) (seriál)

Já nevim no. Spatny to neni, ale neprijde mi, ze to ma nejakej naboj. Mistama je to takovy utahany, snazej se delat furt chytry reci, asi aby to bylo dramaticky, coz rozhodne neni. A ke vsemu mi je Lux protivna... Ja rikam, min kecu a vic akce, protoze potencial to urcite ma.

Holka na hlídání (2007)

Jasne predvidatelnej dej, ale! Me to bavilo celou dobu, takze nemam duvod dat nizsi hodnoceni.Trosku nadprumernejsi komedie kde Scarlett roli zahrala perfektne a na Chrise se dobre kouka... Jediny co me vzdycky vzdelo ze zidle byli rodice toho prcka, ty by potrebovali. Takze slusny 3***

Je to i můj život (2009)

Hrozne silnej namet, kterymu nejde jinak nez podlehnout. Ja mam dve segry, takze az budou potrebovat ledviny, maj je u me...

Triangle (2009)

Kdybych ted dala 4 ****, tak bych musela nektery filmy o pricku zvednout. Vubec to nebylo spatny, ale ze bych u toho byla nejak extra napjata nebo bych se i dokonce bala, tak to vubec. Hlavni hrdinka je celkem sympaticka a herecka to vyborne zahrala, coz zveda latku filmu vejs. Bohuzel mi ted nejde z hlavy par otazek na nekdy nelogicky prubeh.... Takze tam jsou silnejsi 3***

Nezvaná (2009)

Ja jsem byla mile prekvape. Zadny super drama, horor ani thriller to sice nebyl, ale dobre se na to koukalo a ani schvilku nenudilo. A konec tomu jenom pridal. Takze silnejsi 3*** a vrele doporucuji.

Stáhni mě do pekla (2009)

Nad hodnocenim tohodle filmu jsem premejslela opravdu dlouho. Tesila jsem se na nej, protoze jsem si myslela, ze by to mohl byt horor, u kterehe bych se zas bala jako za starejch casu (Kruh, Vriskot). Bohuzel se tak, ale nestalo. Raimiho osobity pristup mi vubec nesedl, prvni pul hodinu me bavily lekacky, ale tim pro me Drag me to hell hororove skoncil. Nastaly sekvence plne nechutnosti a a biazrdnich scen, u kterych jsem se musela smat. Skoda, ze to dopadlo takhle, za me bohuzel jen slabsi 3 *** a to jedna je pridana za Alison a vybornou cikanku...