• Fantasy

Jurský park 3 (2001)

Nevim co všichni blbnete! Podle mně možná nejvíce vydařený kousek. Perfektní spinosaurus, dokonalé efekty a napětí je všude že by se jeden z toho pos*** . Jediný zápor je bohužel délka což bolí ale za těch 90 minut tento film stal! Jsem milovníkem prehistorických potvůrek:)

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Tak tento horor sem si nehorázně oblíbil. Sice ke konci už je to v celku nuda jak Jessica Biel furt pobíhá z místa na místo a utíká ze spáru pili ale jinak sem se celý film nesmírně bavil. Brutální scéna s nohou mně fkt dostala, u šerifa sem se i zasmál ale nejvíce byl samotný zabiják Thomas Hewitt ala Leatherface.Nejlepší horor roku 2003

Tohle je Sparta! (2008)

Jéééééj tak tj taková hovadina ale začátek je upe nadupaný ale jak se blíží konec tak je to čím dál chabější:( Nejtrapnější snad na tom filmu je Electra. Neříkám že není kus ale že se tam pul hodiny motá a kroutí se tak to je celkem nuda a některé scény jsou moc protahované viz. tanec s Peršany. No na závěr chci říci, že není to nějak originální kousek ale mnohem orginalnější než stupidní epic movie nebo jiné sračky