Občan Havel přikuluje (2009)

ještě se mi nestalo, že bych na konci filmu byla vyzvána "nezapomeňte ohodnotit tento film na www.CSFD.cz" :)) takze prostě musím .) ano, žádné extra hutné informace jsme se nedozvěděli, za to jsme se posmáli a pobavili .. oddychový dokument je tedy pro mě další novinkou a dávám mu za to všecko 4*

Spalovač mrtvol (1968)

vyborne zabery, strih, herecke obsazeni.. vyborne vsechno!

Snílci (2003)

EMOCE z tohohle snímku čiší každým novým políčkem...

Yeopgijeogin geunyeo (2001)

ta hoka je fakt na zabití :)) ale jinak milý film... takový pro Evropany nevšední, řekla bych, jako asi všechny asijské snímky, co jsem zatím mohla vidět..

Sirotčinec (2007)

Průměrný film, který neurazí, ale bohužel ani nenadchne, jak se tak říká... Místy jsem se i lekla (nejděsivější na filmu mi přišla maska od pytle na brambory) a více než místy jsem se nudila.. zbytečně natahovací... a konec si myslím nepořeboval dodatečné vysvětlení v podobě příchodu manžela do domu..

Star Trek (2009)

Jsem naprostý laik, co se Star Treku týče a když mi přítel ajťák oznámil, že jdeme do kina Star Trek, tak jsem se málem obulila :D... ALe zvládla jsem to s grácií, řekla jsem si "dobře, budeš v kině jediný ne-geek a vůbec nebudeš chápat, ale nějak ty dvě hodiny přetrpíš...", ale světe div se, já si ty dvě hodiny docela užila :) rozhodně jsem se bavila, docela i chápala, takže doporučuju i ne-geekům a startrekovským pannám/panicům :)))

Juno (2007)

na hlášku "Lovely independent film Juno" (BBT) dlouho nezapomenu .) a byl, vážně! joa... poslechněte si výýýborný Junosoundtrack ;)

Vicky Cristina Barcelona (2008)

mám woodyho filmy moc ráda, zatím jsem jich neviděla moc - ale z toho, co jsem již viděla - musím říct, že mě jeho nejnovější kousek až tak nedostal. průměrný film s krásnými naivními lidmi. woody mi tam dost chyběl.

Taxidermia (2006)

DEKADENCE 21. století. Výborně zvrácené!