Avengers: Infinity War (2018)

megalomanska timovka superhrdinov a im podobnych veci. Horda postav, ktore sa snazia ukradnut si pre seba co najviac priestoru. Solidny mismas...

The Last of Us - Season 1 (2023) (série)

ja som celkom spokojny. Hral som hru (topka!!), takze viem posudit aj rozdiely, a nijako zvlast mi nevadi skromnost Cordyceps zombiekov. Paradoxne viac sa mi pacili tie epizody kde nebol ani jeden. I ked sa mi to tazko priznava, 3 epizoda je najlepsia z celej serie a ta explozia emocii si urcite zasluzi nejake to ocenenie.

Ant-Man a Wasp (2018)

upgrade prveho filmu o dalsiu postavu a viac sa zmensujucich a zvacsujucich sa serepeticiek. Ma vsak sympatickejsieho zaporaka a nemusim si lamat hlavu nad tym o com to bolo. Zapametatelnejsie.

Jessica Jones - Série 3 (2019) (série)

tazky bolehlav. Prislo mi to, az prilis ambiciozne sa snazive ohurenie (sokovanie) plne zvratov. Kazdy jeden diel si musel prejst 45 minutovym obkecavanim poslednych 5 minut twistov. Kazdy jeden diel zacinal spomenutym twistom a viedol k dalsiemu. A zrazu - precitnutie - kurna posledny diel, treba rychlo nahadzat vysvetlenie vsetkeho, uzavriet neuzavrete a hostovanie Luka a jeho mentorske kazanie uz bolo iba ceresnickou na dufam poslednom przneni Marvelu Netflixom.

Simpsonovi - Série 17 (2005) (série)

no v tejto serii to uz zacalo drhnut. Celkom dost priemernych casti.

Simpsonovi - Série 16 (2004) (série)

Simpsonovci sa vedia obut do kazdeho. Do cirkvi, do vlady, do LGBTiQ+/- banan utorok, do Hollywoodu .... taky slusnejsi South Park.

The Punisher - Season 2 (2019) (série)

rovnako ako predchodzia seria. Nabobtnale kecanie medzi prvou castou, ktora Vam povie ako to zacalo, az po poslednu cast, ktora ukaze ako to skonci. Medzitym .... nic. Punisher bol naozaj dobry iba ako vedlajsia postava Daredevila.

Simpsonovi - Série 15 (2003) (série)

a Pie-Man nastupuje na scenu. Tradicna seria plna excelentnych vtipov, menej vydarenych vtipov a cim dalej sprostejsieho Homera.

Runaways - Season 2 (2018) (série)

po prekvapeni 1. serie pre mna prislo sklamanie. Naozaj sa zacina tam, kde sa prestalo, ale namiesto napinaveho odhalovania kultu PRIDE som dostal iba detske pobehovanie sem-tam plne iracionalnych rozhodnuti a tazkych teenage citovych vylevov, kedy vlastne ani sami nevedeli co chcu.

Simpsonovi - Série 14 (2002) (série)

Simpsonovci ostanu asi uz navzdy najlepsim animovanym serialom, ba priam kultom. I ked kvalita dielov klesa, potom zase stupa a zase klesa v kazdom diely sa najda ta hlaska, ci scena pri ktorej sa zasmejete od srdca.