Jedeme na teambuilding (2023)

Čekal jsem, že to bude neskutečná kravina, ale bavil jsem se a zase se i utvrdil v tom, že Kotek je fakt výborný herec.

Yellowjackets - Season 1 (2021) (série)

Kdyby to mělo pět dílů, tak by se prd stalo. První dvě a poslední tři měly drajv, prostředek byl ukecaný, jak telenovela a mohl jsem je sledovat tak na čtvrt oka a nic mi vlastně neuteklo.

Na vlnách Jadranu (2023) (seriál) odpad!

První série se ještě dala, ale tento pokus o krimi na kamínkové pláži byla neskutečná bejkovina…

Saw X (2023)

Jeden z nejlepších dílů série, dal bych ho hned za ten první. Začátek pomalejší, ale pak už člověk Kramerovi fandí až do konce. Prosím nekončit a v podobném duchu a tempu pokračovat dále!

Vyproštění 2 (2023)

Po dlouhé době čistokrevný akčňák a nekončící jízda. Supr, voe, supr!

Den po dni (2023) (seriál)

Takový Černobylze Slevomatu, ale stále s dobrou atmosférou. Sneslo by to větší prostříhání tak na 5-6 dílů.

Survivor Česko & Slovensko - Série 2 (2023) (série)

Díl co díl se člověk třepal na to, až vysmahne ten stupidní prasák ze Slovenska a on se nakonec dobere až do finále… Ale nakonec Johana zahrála na svini a zlo bylo poraženo. Casting celkem fajn, pokud má člověk komu fandit a koho nenávidět, tak je to v cajku.

Mumie (2023)

Příjemná jednorázovka, která ničím nepřekvapí, ale ani neurazí.

Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Tak tohle bolelo… MCU asi získalo pocit, že cokoliv natočí, tak bude majstrštyk, ale chtělo by to v chrlení filmů a seriálů přibrzdit. Tenhle film neměl skoro nic, čím by mě zaujal, pošlapal skoro všechno z prvního dílu a dokonale mě unudil. Jedna hvězda jen za postavu s okřídlenými kotníky a už teď se děsím, jestli nezmastili i nového Ant-Mana…