Superior Donuts - Arthur's Day Off (2017) (epizoda)

Ok, slušně se to rozjelo a jednotlivé díly si celkem drží dobrou úroveň. Arthurův den volna není výjimkou.

Superior Donuts - Takin' It to the Streets (2017) (epizoda)

"I'm going to miss you when America's great again" - tak to byl skutečně slušný punchline. Fawz opět v této epizodě kraluje a krade si ji pro sebe, vtipy o spolupráci černochů, arabů a židů jsou taky fajn. I když samozřejmě by se dalo i přitvrdit, jenže přeci jen tohle je celostátní TV a ne kabelovka.

Za každou cenu (2016)

Nejlepší žánrovka za posledních ani nevím kolik let. Herecký ansábl předvádí skvělou podívanou. K tomu dokonale vybraný hudební podklad, správně nasnímané a inteligentně napsané. Kdepak, Texas vždycky měl, má a bude mít své neopakovatelné kouzlo. A to jak v době klasických kovbojů, tak v současné neutěšené situaci opouštěného místa, kde nejsou peníze ani práce.

Strážci Galaxie (2014)

Konečně něco dokonale ujetého, zábavného, vkusně žánr a sebe parodujícího a přitom s nádechem atmosféry a kulturního dosahu velikosti Star Wars. Pasáž útěku z vězení je dokonalost sama. A navíc byl ze Země krom Star-Lorda očividně unesen i Kirk ze Stars Hollow!

Avengers: Age of Ultron (2015)

Kdepak Joss Whedon ví, co dělá. Samozřejmě ten haló efekt jedničky se zopakovat nedaří, jenže přiznejme si, že to snad ani nešlo. Jednička přišla v době, kdy tu něco podobného vlastně nikdy nebylo. Na dvojce se mi líbí ta snaha dát postavám hloubku a třeba celá pasáž s večírkem, špičkováním o to, kdo dokáže zvednout Mjolnir, až po její násilné přerušení zrozením Ultrona, je prostě skvělá. Nové postavy jsou také přínosem a vcelku se u nich vydařil casting. Potěšila také snaha o nastínění vztahu Bannera a Natašy. Za sebe jsem s výsledkem spokojený, jen je třeba říct, že tou řemeslnou dokonalostí, faktickou nesmrtelností postav a sjednoceným stylem se nám všechny Marvel filmy brzy začnou (pro někoho už možná dávno začly) spojovat do jedné velké mlhavé a nerozlišitelné masy, kdy si divák už ani pořádně nevzpomene, co se v kterém filmu vlastně stalo.

Thor: Temný svět (2013)

Thor je frajer, jenže co by dělal bez Lokiho. Ten si takřka všechny společné scény krade pro sebe (obzvlášť “převtělení" do Capt.America je osvěžující nápad). Slabinou snímku jsou určitě nikterak výrazní temní elfové jakožto hlavní zlo. I když paseku za sebou samozřejmě zanechávají velkou. Dvojka Thora je prostě takový ten standardně dobrý marvelácký film, jenž ale nemá nic čím by se vyloženě zařadil mezi opravdu výborné filmy.

Superior Donuts - Trust Me (2017) (epizoda)

Donuťárna se začíná skutečně slibně rozjíždět. I tahle epizoda o důvěře se povedla. Fawzovy hlášky jsou čím dál lepší.

Superior Donuts - Crime Time (2017) (epizoda)

Zatím nejlepší epizoda! Starsky & Not so much, Law & Order another donut... Jedině ten mladý polda parťák Katey Sagal mi ne a ne přijít vtipný.