Futurama (1999) (seriál)

Já myslím, že se Simpsonovi nesrovnatelné. Tohle je oproti tomu vlastně takové slabé odlehčení.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Co tím chtěl tvůrce říci? Těžko říct. Komedie určitě ne, na drama málo působivé a v člověku to nic nezanechá. Ono je to vlastně celé takové nic. Co mě udivuje je skvělé herecké obsazení, což je ale taky jediný důvod film dokoukat.

Šmankote, babičko, čaruj! (1998)

Mě se to náhodou líbí. Jako malá jsem se na to dívala a měla jsem ráda tu písničku...

Penelope (2006)

Já vím, na 5 hvězdiček to není, ale když on ten prasečí nosánek byl tak roztomilej :-)... Naprosto úžasný McAvoy a pro mě je to snad poprvé, kde jsem ho viděla opravdu hrát něco míň absurdního než fauna z Narnie, kde mě naprosto nezaujal. Navíc s Reese ve vedlejší roli je to pro mě krásný pohádkový příběh :-)

Holka na roztrhání (2002)

Nevím jak vám, ale mě se tenhle oddychový film líbí. Mám ráda Reese a rozhodně to není naposledy, co jsem tenhle film viděla (navíc od Lásky v ceně mám ráda Patricka Dempseyho O:-))

Králova řeč (2010)

Tady Colin Firth ukázal, že je to opravdu pán herec. Do závěrečného proslovu vložil srdce a přiměl diváka uronit alespoň malou slzičku (někteří uronili i vetší :-). Film o lidskosti, jež chytne za srdce... Nejde popsat, musí se totiž vidět. Kromě Firtha zde exceluje Geoffrey Rush, který po Pirátech z Karibiku ukazuje, že opravdu umí hrát a spolu s Firthem ve filmu vytvářejí zvláštní přátelské pouto mezi králem a jeho "doktorem". Krásný film. Avšak jediný důvod, proč nedám plný počet spočívá v tom, že film vyzdvihují především herecké výkony a bez Firtha a Rushe by film nepůsobil takovým dojmem. 85%.

Pokémon (1997) (seriál)

Ale no tak...

Strážci vesmíru (1993) (seriál)

Děláte si srandu? Já na to koukala jako malá a nevynechala jediný díl, kdybych dala menší hodnocení než 2* tak si připadám, jak největší pokrytec. Možná neherecké, nefilmové, ale na odpad ne.