Fantom Paříže (2001)

chtěl jsem dát 2*, ale přidávám jednu za výbornou kameru

Ztraceni (2004) (seriál)

Tý jo, vživotě sem neviděl lépe udělaný seriál. 1. sezóna je na houby *****, ale druhá, to je v každým dílu pekelně nadupanej nával nových informací a nově oběvených souvislostí. 1. **** a 2. na ******, celkem na *****

Šifra mistra Leonarda (2006)

Z tohoto tématu se dalo vytřískat mnohem víc než téměř statická kamera, pomalý střih a dějový spád na úrovni amater-filmu. Naco na takovejhle film spotřebovali tolik prachů?, Noční hlídka měla 50krát ,menší rozpočet a je 50krát lepší.

Chobotnice (1998)

KRAVINA, dal bych ale 2*, kdyby nebylo Treata Williamse, tento retard kazí úplně všechno.

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Na tenhle film jsem se těšil hodně dlouho, a dostal jsem nicneříkající zběsilou slátaninu skvělích věcí, Ratner ty dobrý věci ale neumí dobře podat a pořádně jich využít, dal bych ***, ale X-MENy mám rád, tak + *, je to takový nicneříkající

Život pod vodou (2004)

Tohle je jeden z mích nejoblíbenějších filmů, do bizardního humoru jsou zde zakomponovány prvky jako cukroví krabi, super hudba (můj oblíbený Devo a Iggy Pop Stooges (ten punk)), hodně slušná kamera, a úplně skvělý a super brilantní Bill Murray a Owen Wilson. Opravdu skvělý a fakt divný film.

Noční hlídka (2004)

Mně se to líbilo hodně, připadlo mne to dost podobné matrixu, ale mne osobně se to líbilo ještě víc, hlavně raketovej autobus a medvěd

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Jo, blbý scénář, to jde prominout, přihlouplé spolčování predátora s člověke, odpustitelné. Ale jedna věc se prostě odpustit nedá, film, s predátorem a vetřelcem , KDE NENÍ KREV (nebo je jen skromné množství), TOMU SE ŘÍKÁ ZLOČIN!!!