Tvář vody (2017)

Po oskarových sračkách Birdman a Moonlight je tu jakýsi malinkatý progres, ale nevím jestli to bude stačit získat si mou důvěru zpět :/ velká slabota...

Živí mrtví - Klíč (2018) (epizoda)

No shit! tomu řikám pořádný TWD jako za starých časů, keep it going!!!

Dunkerk (2017)

asi nejslabší Nolanův film bohužel, tohle téma je trošku mimo jeho rybník, pro mě absolutně nezajímavá událost 2. světové války

Wind River (2017)

Docela fajn atmosféra, ale ty tzv. skutečné události už tak moc přiblblým američanům nebaštím, těžko uvěřitelná přestřelka příhlouplých ožralých securitáků s agenty FBI a policií? Sorry, ale tohle nemůže nikdo brát vážně, když už tak tam mají dát spíše na " upraveno podle skutečných událostí " a už jsem taky docela unavenej s toho věčného amerického sebemrskačství o tom jak jsme ublížili indiánům a černochům a všem okolo, prostě by měli konečně přijmout to co doopravdy dělali a stále dělají nejen v USA ale i v celém světě...

Sněhulák (2017)

Severské kriminálky mám rád, bohužel tato nedopadla zrovna nejlépe. Důkaz jak jde promhrat dobrý materiál :-/ když už nic tak jsem si alespon užil nádhernou norskou krajinu :-)

Blade Runner 2049 (2017)

Nejsem zaslepený fanda starého Blade runnera, jen v té dobé 80tek to prostě bylo něco nového at už efekty, skvělá Vangelisova hudba atd. Tenhle nový kousek na mě byl až moc dlouhý a to filozovické klišé asi jsem očekával větší akci, možná tkvěl trochu problém v Goslingovi ( role tvrdáku mu prostě nevěřím) nevím nikdy jsem ho nějak nemusel. At už tak nebo tak při té fajn relaxační hudbě jsem upadal do melancholického spánku :-)

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Jako velký fanda Star Wars mám smíšené pocity, prostě už to není ono. Ano tento díl byl o něco lepší než ten předchozí ale, největší kámen úrazu podle mého tkví v hercích (a ovšem trošku také ve scénářích které jen kopírují staré úspěšné díly, to by se dalo překousnout) ale ti herci sakra za dvě epizody jsem se nějak neztotožnil s nikým při sledování mi bylo uplně šumák co se stane s kterýmkoli hrdinou nebou hlavní postavou dalo by se říct :-( u mě vede v tomto směru Kylo ren asi nejhorší výkon v celé serii, toho záporného hrdinu v něm můžou snad uvěřit jen děti. Srovnání s legendárním charismatickým Darth Vaderem to je prostě bez komentáře. Ale taky něco pozitivního, jsem rád že někdo se SW pořád věnuje když už nic jiného tak se můžete nechat unášet na nostalgické atmosféře at už zvukové nebo audio vizuální, alespon tak jsem si to užil já :-)

The Punisher (2017) (seriál)

Z počátku mě Punisher moc nebral, asi jsem si představoval něco jiného pod touto značkou, asi jako každý pravděpodobně..ale pak se to krásně začne pomalu rozjíždět, vše do sebe zapadat,pár chluchej dílů, ale jinak parádíčka se vším všudy. Bernthal je skvělý, jeho chraplák je geniální :-) mohu jen doporučit Enjoy guys!

Moonlight (2016)

Moonlight, the best picture! this is not a joke! oscarové ocenění už snad nikdo kdo je trošičku soudný nemůže brát vážně..